Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - Cadet Kumite Male -63 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:46:09 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • LUCCHESI DENNIS DAVID 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • TARNAKIN NIKITA 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 4
  • GABRIJELCIC LAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • Acerbis Andrea 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Salvemini Francesco 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Szostak Michał 
    Sportowy Klub Karate SENSHI,POL
    Country Score
    POL 0
  • ATMA AWAIS 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 4
  • SIVIERO MIRKO 
    A.S.D. MABUNI CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • POLI RICCARDO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • RADOMSKIY ILYA 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Boudriga Eslem 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Cavalletti Francesco 
    Team Karate Puleo Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PREDA LUCA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Von Platen Hallermund August 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Longden Kai 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • CARBELLI KEVIN 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Cecati Ovidiu 
    Accademia Shirai Karate,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Weitmann Lukas 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 6
  • FAVRE TIMOTY 
    CD06KDA,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • PRESOTTO FILIPPO 
    Karate Sporting Team,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • CERNICKY JURAJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • ZALIZKO KYRYLO 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • MUNEROTTO FRANCESCO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • UGOLINI MATTIA 
    NIPPON CLUB KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PETRE MARIO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • TARNAKIN NIKITA 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • Acerbis Andrea 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Salvemini Francesco 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ATMA AWAIS 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • POLI RICCARDO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Boudriga Eslem 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Von Platen Hallermund August 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • FUMO FERDINANDO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CARBELLI KEVIN 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Weitmann Lukas 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 0
  • FAVRE TIMOTY 
    CD06KDA,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Mancinelli Ottone 
    Accademia Shirai Karate,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • MUNEROTTO FRANCESCO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • PETRE MARIO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • CATERINO FRANCESCO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • TARNAKIN NIKITA 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • Salvemini Francesco 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • POLI RICCARDO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FUMO FERDINANDO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • CARBELLI KEVIN 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FAVRE TIMOTY 
    CD06KDA,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • PETRE MARIO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • TARNAKIN NIKITA 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • FUMO FERDINANDO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • FAVRE TIMOTY 
    CD06KDA,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • FUMO FERDINANDO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Woods Ben 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • MONTUORO MICHELE 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Terihaj Ivan 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Charkviani Giorgi 
    Karate Club Kutaisi-1,GEO
    Country Score
    GEO 3
  • Sadiković Aldin 
    Karate klub Sarajevo,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • BELFI DINO 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 2
  • Hernandez Edgar 
    Ken Shin Kan of Florida,USA
    Country Score
    USA 0
  • RONDINELLI Simone Antonio 
    ASD SPORT KARATE CURINGA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Mariotti Tommaso 
    Team Karate Puleo Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GARI RYAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • Zaharchenko Igor 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • COJOCARU ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • JALOWICZOR MARKO 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Walger Philip 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • cutelli santi 
    accademia karate bartolo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Iboyan Zori 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Kühnel Oliver 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • KRISAL FILIP 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • Vidal Tajuelo Pablo 
    CLUB KARATE J.VIDAL,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Rocca Ludovico 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 0
  • Pappaioannou Kosta 
    Budoschool Kai Sei,NED
    Country Score
    NED 0
  • jirkovsky eddy 
    USLM Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • FEDARENKA ANDREY 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • FARKAS MILAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Woods Ben 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • Charkviani Giorgi 
    Karate Club Kutaisi-1,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • BELFI DINO 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 4
  • RONDINELLI Simone Antonio 
    ASD SPORT KARATE CURINGA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GARI RYAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • COJOCARU ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • JALOWICZOR MARKO 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • SAKHNO ILLIA 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Iboyan Zori 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • KRISAL FILIP 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • Tastan Sipan 
    Shorinryukarate,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 3
  • jirkovsky eddy 
    USLM Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • FARKAS MILAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • Belli Jhon Alexander 
    ASD KARATE PONTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Woods Ben 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • BELFI DINO 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 3
  • GARI RYAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SAKHNO ILLIA 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • KRISAL FILIP 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1
  • FARKAS MILAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Woods Ben 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • SAKHNO ILLIA 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 5

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Woods Ben 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • DI MARCO ALESSANDRO 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Todorov Andrey 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 3
  • NATALE DANIELE 
    ASD MATRIX GENZANO DI ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MARIAN TUDOR STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Ozols Daniels 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • Dalmazio Andrea 
    ASD KARATE PONTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MIGNOSA SEBASTIANO 
    ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ENNASRI YASSINE 
    ECOLE GARRIGUE KARATE DO NIMES,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Mastino Andrea 
    A.S.D.World Wellness Karate Sorso,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Kolb Anton 
    SEI-WA-KAI Team Meißen,GER
    Country Score
    GER 3
  • MAMMOLA MATTEO 
    ASD MATRIX GENZANO DI ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BOCCIA RICCARDO 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Vu�?ić Sergej 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • Country Score
  • Country Score
  • dario szel 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • Dhamo Albi 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • IADARESTA Antonio 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • POPESCU MIHAIL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 6
  • Giacoia Gabriele 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • ACHARD BAPTISTE 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Lenskiy Olexandr 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • LOCH LUKAS SAMUEL 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 7
  • De simone Emanuele 
    Asd kushanku dojo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GolfrèAndreasi Riccardo 
    a.s.d. Budo Kwai,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • HAAG RICKY 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 9
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Todorov Andrey 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 5
  • MARIAN TUDOR STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Ozols Daniels 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • ENNASRI YASSINE 
    ECOLE GARRIGUE KARATE DO NIMES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Kolb Anton 
    SEI-WA-KAI Team Meißen,GER
    Country Score
    GER 2
  • Vu�?ić Sergej 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • KAJAIA LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 6
  • dario szel 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • POPESCU MIHAIL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 6
  • ACHARD BAPTISTE 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • NOVINCHANOV ALEKSANDR 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • LOCH LUKAS SAMUEL 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 5
  • HAAG RICKY 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 8
  • SERPICO MARCO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Todorov Andrey 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • ENNASRI YASSINE 
    ECOLE GARRIGUE KARATE DO NIMES,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • KAJAIA LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 4
  • POPESCU MIHAIL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • ACHARD BAPTISTE 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • HAAG RICKY 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Todorov Andrey 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • KAJAIA LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 4
  • ACHARD BAPTISTE 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 5

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • KAJAIA LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Mućaj Adrijan 
    Karate klub Sarajevo,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • Eul Jan 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • Agyreev Michael 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Hakobyan Hovhannes 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • Krogh Alexander 
    Asker Karate Klubb,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • RUGGIERO GIUSEPPE 
    KARATE GEMELLI,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • ZIELINSKI Alexandre 
    Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • LATEA CLAUDIU MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • MELICHER MATEJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • SLUKIC JOSIP 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Country Score
  • Country Score
  • LO CAMPO EMANUEL 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Meshcheryakov Alexander 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • SOCOL ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • adrian liviu mesesan 
    tiger valencia,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • NAGY ZOLTAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Kan Mischa 
    Sportschool van den Nieuwendijk,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Finlayson Daniel 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • Yeudakimau Raman 
    Kofukan Belarus,BLR
    Country Score
    BLR 7
  • Carvalhal Miguel 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 6
  • NDAO Sassy 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • SPYROPOULOS ATHANASIOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • Keshwear Noori 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Mućaj Adrijan 
    Karate klub Sarajevo,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Hakobyan Hovhannes 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 2
  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • MAIUOLO RICCARDO 
    SSD BRACELLI CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • RUGGIERO GIUSEPPE 
    KARATE GEMELLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MELICHER MATEJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • SLUKIC JOSIP 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • Meshcheryakov Alexander 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • SOCOL ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • NAGY ZOLTAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • DI GIOIA Gabriele 
    Budo Center Fribourg,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • Yeudakimau Raman 
    Kofukan Belarus,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Carvalhal Miguel 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 3
  • SPYROPOULOS ATHANASIOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Engand Tim 
    Karate Dojo Chikara Club Erfurt e.V.,GER
    Country Score
    GER 2

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Hakobyan Hovhannes 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 6
  • MELICHER MATEJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 5
  • Meshcheryakov Alexander 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • DI GIOIA Gabriele 
    Budo Center Fribourg,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Carvalhal Miguel 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1
  • Engand Tim 
    Karate Dojo Chikara Club Erfurt e.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • Meshcheryakov Alexander 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Carvalhal Miguel 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 4
  • Carvalhal Miguel 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 2

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO

Poolwinner Tree - Round 1

  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Rodrigues Diogo 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • Titov Sergey 
    Gorky-10 Club,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 6

Poolwinner Tree - Round 3

  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 1,2,3,4
CERNICKY JURAJ 
SLOVAKIA,SVK
Country Score
SVK 3
CERNICKY JURAJ 
SLOVAKIA,SVK
Country Score
SVK 2
MUNEROTTO FRANCESCO 
ASD PIELLE,ITA
Country Score
ITA 0
CERNICKY JURAJ 
SLOVAKIA,SVK
Country Score
SVK 0
PETRE MARIO 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 0
FAVRE TIMOTY 
CD06KDA,FRA
Country Score
FRA 6
FAVRE TIMOTY 
CD06KDA,FRA
Country Score
FRA 3
FAVRE TIMOTY 
CD06KDA,FRA
Country Score
FRA 1
FUMO FERDINANDO 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 0
Rodrigues Diogo 
Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
Country Score
POR
Rodrigues Diogo 
Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
Country Score
POR 4
Repechage Pool 1,2,3,4
De simone Emanuele 
Asd kushanku dojo,ITA
Country Score
ITA 3
De simone Emanuele 
Asd kushanku dojo,ITA
Country Score
ITA 0
LOCH LUKAS SAMUEL 
SLOVAKIA,SVK
Country Score
SVK 0
De simone Emanuele 
Asd kushanku dojo,ITA
Country Score
ITA 0
HAAG RICKY 
SWEDEN,SWE
Country Score
SWE 0
ACHARD BAPTISTE 
USJC KARATE,FRA
Country Score
FRA 4
ACHARD BAPTISTE 
USJC KARATE,FRA
Country Score
FRA 2
ACHARD BAPTISTE 
USJC KARATE,FRA
Country Score
FRA 0
KAJAIA LUKA 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 1
SAGRISHVILI DAVID 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO
SAGRISHVILI DAVID 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:46:09 CEST +02:00)