46th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Aalborg - Cadet Kumite Male -63 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-04-25 02:27:29 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • LLOYD STEPHEN 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • KUCAN DOMINIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • HAAG RICKY 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • LLOYD STEPHEN 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • LENSCHII ALEXANDR 
    MOLDOVA,MDA
    Country Score
    MDA 2
  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • KASATKIN MAKSYM 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GLISHCHINSKIY MATVEI 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • MUSLJIJI OMER 
    FYR OF MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • SORENSEN LUKE 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • PALIAROUTAS STAVROS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • CERNICKY JURAJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • GOMEZ CAMPANARIO IVAN 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • TODOROV ANDREY 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • MOURA ANDRE 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • PHILLIPEN GINO 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 6
  • ANDREI CARBUNEANU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • NERSISYAN GOR 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • LENSCHII ALEXANDR 
    MOLDOVA,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • GLISHCHINSKIY MATVEI 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 2
  • CERNICKY JURAJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • GOMEZ CAMPANARIO IVAN 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • PHILLIPEN GINO 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 5
  • ANDREI CARBUNEANU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • GOMEZ CAMPANARIO IVAN 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • PHILLIPEN GINO 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 6
  • PHILLIPEN GINO 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 3

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • FRIEDRICHS TIM-LUKA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • JAHIC AMAR 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • JAHIC AMAR 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • SAHITI OMER 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • HYVONEN ALEKSI 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • WOODS BEN 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • VUKCEVIC VLADIMIR 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • YEUDAKIMAU ROMAN 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • DISLE GVIDAS 
    LITHUANIA,LTU
    Country Score
    LTU 1
  • GENCAN EMIR BUGRA 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2
  • VASILIC MIHAJLO 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1
  • KEDZIERSKI BARTOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 0
  • IOANNOU CHRISTOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • KOCANDRLE DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • RAMOS SAMUEL JOSH 
    ICELAND,ISL
    Country Score
    ISL 0
  • ATMA AWAIS 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 4
  • FARKAS MILAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • JAHIC AMAR 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • WOODS BEN 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • VUKCEVIC VLADIMIR 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • GENCAN EMIR BUGRA 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • VASILIC MIHAJLO 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • KOCANDRLE DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • ATMA AWAIS 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • WOODS BEN 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • GENCAN EMIR BUGRA 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • KOCANDRLE DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • WOODS BEN 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Poolwinner Tree - Round 1

  • GAIDUK LEON 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • YAGUBOV TALE 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 1,2
KASATKIN MAKSYM 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 1
KASATKIN MAKSYM 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 0
LENSCHII ALEXANDR 
MOLDOVA,MDA
Country Score
MDA 0
KASATKIN MAKSYM 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 0
SAGRISHVILI DAVID 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 0
PHILLIPEN GINO 
NEDERLANDS,NED
Country Score
NED
PHILLIPEN GINO 
NEDERLANDS,NED
Country Score
NED 8
Repechage Pool 1,2
FARKAS MILAN 
HUNGARY,HUN
Country Score
HUN 0
FARKAS MILAN 
HUNGARY,HUN
Country Score
HUN 0
ATMA AWAIS 
ISRAEL,ISR
Country Score
ISR 0
KOCANDRLE DOMINIK 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 8
KOCANDRLE DOMINIK 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 2
KOCANDRLE DOMINIK 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE
WOODS BEN 
SCOTLAND,SCO
Country Score
SCO 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-04-25 02:27:29 CEST +02:00)