Karate1 Youth League - Sofia 2018 - Cadet Kumite Male -70 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:15:08 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • CABALLERO LINO HECTOR 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • Javorský Šimon 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • Raab lien martin 
    Sarpsborg karate klubb,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • Kostov Darko 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • GIULIANI MIRKO 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SUFYANI SANAD 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 5
  • HAIKO MIKITA 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • Baskind Evgenii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Hasselt Thijmen 
    Karate Mossel-Boot,NED
    Country Score
    NED 0
  • Malý Matyáš 
    Czech National Karate Team - CZE,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • MELS YERMUKHAMMED 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 3
  • TATU MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • TSAOUSIS CHRISTOS 
    AS THISEAS,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • Ephrem Kristensen Noah 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 2
  • BOROVAC PETAR 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Javorský Šimon 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Kostov Darko 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • SUFYANI SANAD 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 2
  • HAIKO MIKITA 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 7
  • Malý Matyáš 
    Czech National Karate Team - CZE,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • TSAOUSIS CHRISTOS 
    AS THISEAS,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Ephrem Kristensen Noah 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Javorský Šimon 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • HAIKO MIKITA 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Ephrem Kristensen Noah 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • HAIKO MIKITA 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Kargapolov Ivan 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • El Feddali Aouab 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 0
  • TORRE LORENZO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GORISEK MATEJ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 3
  • Muradbasic Haris 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • LACHANAS ANGELOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • RUDAKU ERBLIN 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • MELO VASCO 
    KARATE CLUBE DE FARO,POR
    Country Score
    POR 5
  • Deghali Rayane 
    Académie karate Bruxelles,BEL
    Country Score
    BEL 2
  • Seniuk Andrii 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • PETRESCU DAMIAN IONUT 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Rouchdi Ayman 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 10
  • Jarocki Hubert 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 0
  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 6
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Kargapolov Ivan 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • GORISEK MATEJ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • Muradbasic Haris 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 5
  • MELO VASCO 
    KARATE CLUBE DE FARO,POR
    Country Score
    POR 2
  • Deghali Rayane 
    Académie karate Bruxelles,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • Rouchdi Ayman 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 2
  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • Almyashev Eldar 
    ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Kargapolov Ivan 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Muradbasic Haris 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • Rouchdi Ayman 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 0
  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 1

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Kargapolov Ivan 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Vargiu Luca 
    A.S.D.Progetto Karate Shotokan,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SEREMETAKIS EVANGELOS 
    AS CHAMPIONS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • IOANNOU CHRISTOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Lehbert Malthe 
    Budo Sportskarate Holstebro,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • RUNTAS JURICA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SCHREIBER ADAM 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Ivanian Enriko 
    ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • AGATHOULESIS THEODOROS-VALILEIOS 
    A.S.KARATE AGRIAS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Nobbe Julian 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 0
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 4
  • DUMITRU CONSTANTIN ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Jermolajevs Artjoms 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • SEREMETAKIS EVANGELOS 
    AS CHAMPIONS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • RUNTAS JURICA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • Ivanian Enriko 
    ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • DUMITRU CONSTANTIN ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • BANFI CESARE 
    MENS SANA 1871 SIENA,ITA
    Country Score
    ITA 3

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • RUNTAS JURICA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • BANFI CESARE 
    MENS SANA 1871 SIENA,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • KAMPOUGERIS CHARALAMPOS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • NIKIFOROV OLEG 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Schippers Sammy 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 3
  • BAMBOI AUREL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • Friis Emil 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • PRPIC FRAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Eckstein Niclas 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • MAHALLA RIZA 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • Gaca Adam 
    STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL
    Country Score
    POL 2
  • Teixeira Diogo 
    Dojo Samurai,POR
    Country Score
    POR 3
  • JORDAN TIMOTEJ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • Anisimov Danyil 
    Académie karaté leponce ,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • PASHCHENKO OLEH 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • NIKIFOROV OLEG 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Schippers Sammy 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 4
  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • PRPIC FRAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • MAHALLA RIZA 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • Teixeira Diogo 
    Dojo Samurai,POR
    Country Score
    POR 1
  • PASHCHENKO OLEH 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Brus Sanjin 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 3

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Schippers Sammy 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 0
  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Teixeira Diogo 
    Dojo Samurai,POR
    Country Score
    POR 3
  • PASHCHENKO OLEH 
    Wado,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Teixeira Diogo 
    Dojo Samurai,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA

Poolwinner Tree - Round 1

  • Andriyashin Danila 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • DE VIVO DANIELE 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • SELIVERSTOV NIKOLAY 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • Pjetraj Arben 
    kashivakan karate do,SUI
    Country Score
    SUI
Repechage Pool 1,2,3,4
Jarocki Hubert 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 0
Jarocki Hubert 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 3
Almyashev Eldar 
ramenki,RUS
Country Score
RUS 0
Jarocki Hubert 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 0
Rouchdi Ayman 
lv nrw,GER
Country Score
GER 2
Kargapolov Ivan 
Samara Region,RUS
Country Score
RUS 0
Kargapolov Ivan 
Samara Region,RUS
Country Score
RUS 1
Andriyashin Danila 
Orel-Karat Rus,RUS
Country Score
RUS
Andriyashin Danila 
Orel-Karat Rus,RUS
Country Score
RUS 0
Repechage Pool 1,2,3,4
IOANNOU CHRISTOS 
CYPRUS,CYP
Country Score
CYP 0
SEREMETAKIS EVANGELOS 
AS CHAMPIONS,GRE
Country Score
GRE 2
SEREMETAKIS EVANGELOS 
AS CHAMPIONS,GRE
Country Score
GRE 1
SEREMETAKIS EVANGELOS 
AS CHAMPIONS,GRE
Country Score
GRE 0
RUNTAS JURICA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
APRILOV ALAN 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
APRILOV ALAN 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 1
APRILOV ALAN 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL
DE VIVO DANIELE 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:15:08 CET +01:00)