Karate1 Youth League - Sofia 2018 - Cadet Kumite Male 70+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:43:56 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 5
  • VIZCARRO RUIZ ERIK 
    KARATECLUBJUST,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • MUSTA MIHAEL 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • Masnine Rayane 
    Académie karate Bruxelles,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • portochese salvatore 
    accademia karate bartolo,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Krešić Sandro 
    Karate klub DO Tuzla,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • Country Score
  • Country Score
  • DI MAURO FRANCESCO MATTEO 
    GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PETROV ROBERTO 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • Country Score
  • Country Score
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 4
  • MARIO PALADE 
    PAMPHIL CENTER,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • MUSTA MIHAEL 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1
  • portochese salvatore 
    accademia karate bartolo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BAGAEV MALIK 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • PETROV ROBERTO 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 3
  • Bankowski Michał 
    Harasuto karate klub Lodz,POL
    Country Score
    POL 2
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 5
  • Tasiopoulos Ioannis 
    Tzanos Karate Academy ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • BAGAEV MALIK 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • PETROV ROBERTO 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • LEONI Francesco 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Engin Denzel 
    Choku,NED
    Country Score
    NED 0
  • GLUHINIC DARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Kalinin Sergei 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Aschoff Lukas 
    Thüringer karate verband,GER
    Country Score
    GER 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Kurtanovic Beriz 
    KK Keiks,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • FIORE MATTEO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Pavlak Marek 
    Farmex Nitra,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • GLUHINIC DARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • ALLUSHI ARBI 
    ALBANIA,ALB
    Country Score
    ALB 0
  • Aschoff Lukas 
    Thüringer karate verband,GER
    Country Score
    GER 1
  • ALHARBI MOATAZ 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0
  • FIORE MATTEO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • ABU QAOUD ZAKI 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • GLUHINIC DARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Aschoff Lukas 
    Thüringer karate verband,GER
    Country Score
    GER 0
  • FIORE MATTEO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • FIORE MATTEO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Michalski Krzysztof 
    STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL
    Country Score
    POL 1
  • Jović Aleksandar 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • Country Score
  • Country Score
  • LORENZINI ENZO 
    GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA
    Country Score
    ITA
  • NIKOLAEV KRASEN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL
  • Country Score
  • Country Score
  • Shatohin Devid 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
  • Country Score
  • Country Score
  • Horrillo Christie 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG
  • DI BENEDETTO PIERPAOLO 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Jović Aleksandar 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH
  • MYRDINI KEJVIN 
    The Brotherhood MFT,GRE
    Country Score
    GRE
  • NIKOLAEV KRASEN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL
  • MUSLIU ELTON 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
  • DERGAY GLEB 
    Sporting club Everest,BLR
    Country Score
    BLR
  • DI BENEDETTO PIERPAOLO 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA
  • Bagita Daniel 
    Farmex Nitra,SVK
    Country Score
    SVK

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Jović Aleksandar 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH
  • MUSLIU ELTON 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
  • DI BENEDETTO PIERPAOLO 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • MUSLIU ELTON 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • HRISTOV MAKSIM 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • Janovčík Maroš 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Ristić Nedeljko 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • GIANNAKOS THEOCHARIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Papastergios Konstantinos 
    Landeskader Baden-Württemberg,GER
    Country Score
    GER 2
  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • KALABIC ALEKSANDAR 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • ALBISHI ZAYED 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Janovčík Maroš 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 8
  • RAMADANI JETMIR 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • GIANNAKOS THEOCHARIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • Stankowiak Jakub 
    Rawicki Klub Karate Surem,POL
    Country Score
    POL 2
  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Bedou frederic 
    KaratedoSmaal,NED
    Country Score
    NED 0
  • ALBISHI ZAYED 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 3
  • LAURO GIUSEPPE ANTONIO 
    KARATE GEMELLI,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Janovčík Maroš 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • GIANNAKOS THEOCHARIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • ALBISHI ZAYED 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • GIANNAKOS THEOCHARIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Barth Niklas 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
  • Sisin Aleksandr 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 2

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • ARSLAN HASAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • HOULLICH RABIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA
Repechage Pool 1,2,3,4
LEONI Francesco 
ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
Country Score
ITA 0
Pavlak Marek 
Farmex Nitra,SVK
Country Score
SVK 0
Pavlak Marek 
Farmex Nitra,SVK
Country Score
SVK 1
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 2
FIORE MATTEO 
ASD PIELLE,ITA
Country Score
ITA 6
FIORE MATTEO 
ASD PIELLE,ITA
Country Score
ITA 5
FIORE MATTEO 
ASD PIELLE,ITA
Country Score
ITA
Barth Niklas 
Karatecenter Reto Kern,SUI
Country Score
SUI 0
Repechage Pool 1,2,3,4
Shatohin Devid 
Legion,UKR
Country Score
UKR 0
DERGAY GLEB 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR 0
DERGAY GLEB 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR 4
DERGAY GLEB 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR 1
DI BENEDETTO PIERPAOLO 
ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
Country Score
ITA 0
DERGAY GLEB 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR 1
MUSLIU ELTON 
Kosovo Karate Federation,KOS
Country Score
KOS 0
DERGAY GLEB 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR
Sisin Aleksandr 
Penza region,RUS
Country Score
RUS 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:43:56 CET +01:00)