Karate1 Youth League - Umag 2018 - Cadet Kumite Male 70+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:13 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 DI FOGGIA PAOLO (ASD PIELLE,ITA)   0      
  SIRC MIHAEL (CROATIA,CRO)   0     
2 SIRC MIHAEL (CROATIA,CRO)   1      
   abdou ahmed (egypt olympic club,EGY)   1    
3 abdou ahmed (egypt olympic club,EGY)   8      
  abdou ahmed (egypt olympic club,EGY)   8     
4 MARIO PALADE (PAMPHIL CENTER,ROU)   0      
    FAGNJEN VIKTOR (CROATIA,CRO)   0   
5 HUSEYNZADE HUSEYN (AZERBAIJAN,AZE)   1      
  HUSEYNZADE HUSEYN (AZERBAIJAN,AZE)   2     
6 Engin Denzel (Choku,NED)   0      
   FAGNJEN VIKTOR (CROATIA,CRO)   2    
7       
  FAGNJEN VIKTOR (CROATIA,CRO)   4     
8       
     Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   0  
9 CIPRIC LUKA STEFANO (CROATIA,CRO)   1      
  CIPRIC LUKA STEFANO (CROATIA,CRO)   2     
10 LESNIKA ZAN LUKA (SLOVENIA,SLO)   0      
   Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   1    
11 LAURO GIUSEPPE ANTONIO (KARATE GEMELLI,ITA)   1      
  Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   2     
12 Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   3      
    Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   2   
13 Barth Niklas (Karatecenter Reto Kern,SUI)   1      
  Barth Niklas (Karatecenter Reto Kern,SUI)   4     
14 BIRIUKOV VLADYSLAV (Champion karate club,UKR)   0      
   Barth Niklas (Karatecenter Reto Kern,SUI)   0    
15       
  Dergay Gleb (BELARUS,BLR)   1     
16       
      Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)  
17 LORENZINI ENZO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   1      
  Sisin Aleksandr (Penza region,RUS)   0     
18 Sisin Aleksandr (Penza region,RUS)   2      
   VIZCARRO RUIZ ERIK (Club Shihan,ESP)   1    
19 VIZCARRO RUIZ ERIK (Club Shihan,ESP)   4      
  VIZCARRO RUIZ ERIK (Club Shihan,ESP)   2     
20 CICAK LUKA (CROATIA,CRO)   0      
    Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   1   
21 Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   3      
  Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   3     
22 Eliáš Martin (Karate Klub Tygr Karlovy Vary,CZE)   1      
   Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   4    
23       
  Dupuis Mathias (Beaudoin Karaté Gatineau,CAN)   3     
24       
     Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   5  
25 Jović Aleksandar (KARATE KLUB UNSU,BIH)   1      
  Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   2     
26 Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   3      
   Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   1    
27       
  GASHI MELOS (Kosovo Karate Federation,KOS)   0     
28       
    Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   3   
29 ALBARGAWI MAHMOUD (SAUDI ARABIA,KSA)   0      
  DJURKOVIC STEFAN (SERBIA,SRB)   2     
30 DJURKOVIC STEFAN (SERBIA,SRB)   1      
   DJURKOVIC STEFAN (SERBIA,SRB)   0    
31       
  FIORE MATTEO (ASD PIELLE,ITA)   0     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Gundersen Theodor (Sentrum Kampsport Klubb,NOR)   7      
  Gundersen Theodor (Sentrum Kampsport Klubb,NOR)   0     
2 INNOCENZI FRANCESCO (KARATE CLUB 2003,ITA)   0      
   Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   3    
3 Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   3      
  Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   8     
4 VOLARIC KARLO (CROATIA,CRO)   2      
    KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)   2   
5 MERRITT DYLAN (CANADA,CAN)   0      
  SLESARCHUK MAKSIM (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   1     
6 SLESARCHUK MAKSIM (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   4      
   KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)   11    
7       
  KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)   5     
8       
     KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)   2  
9 HIMUNCHUL LAURENCE (SOUTH AFRICA,RSA)   2      
  HIMUNCHUL LAURENCE (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
10 PAPASTERGIOS KONSTANTINOS (GERMANY,GER)   2      
   Feillet Jérémie (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   10    
11 GOLJAK LEON (CROATIA,CRO)   0      
  Feillet Jérémie (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   8     
12 Feillet Jérémie (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   1      
    Feillet Jérémie (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   0   
13 GLUHINIC DARIO (CROATIA,CRO)   0      
  Marino Gabriele (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   2     
14 Marino Gabriele (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0      
   SZABO KRISTIAN (Klub karate Žilina,SVK)   1    
15       
  SZABO KRISTIAN (Klub karate Žilina,SVK)   4     
16       
      KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)  
17 Schwartz Robert (vukabu,SVK)   1      
  LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   4     
18 LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   5      
   LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   7    
19 BAZDARIC ANTON (CROATIA,CRO)   0      
  VUJOVIC LAZAR (SERBIA,SRB)   2     
20 VUJOVIC LAZAR (SERBIA,SRB)   3      
    LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   8   
21 SUFYANI SANAD (SAUDI ARABIA,KSA)   4      
  SUFYANI SANAD (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
22 Hernandez Fermin Rodrigo (KIDOKAN,ESP)   0      
   Krešić Sandro (Karate klub DO Tuzla,BIH)   3    
23       
  Krešić Sandro (Karate klub DO Tuzla,BIH)   0     
24       
     LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   0  
25 MUSLIU ELTON (Kosovo Karate Federation,KOS)   3      
  MUSLIU ELTON (Kosovo Karate Federation,KOS)   2     
26 Lácha Radek (Fight Club CZ,CZE)   1      
   Horrillo Christie (Kaisho Karate,ENG)   1    
27       
  Horrillo Christie (Kaisho Karate,ENG)   3     
28       
    Kokovuruv Konstantin (Sakhalin region,RUS)   1   
29 Kokovuruv Konstantin (Sakhalin region,RUS)   1      
  Kokovuruv Konstantin (Sakhalin region,RUS)   5     
30 WAGNER MIKA (BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI)   0      
   Kokovuruv Konstantin (Sakhalin region,RUS)   6    
31       
  Bankowski Michał (Harasuto karate klub Lodz,POL)   2     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Janovčík Maroš (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     KALABIC ALEKSANDAR (CROATIA,CRO)   4  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Jović Aleksandar (KARATE KLUB UNSU,BIH)   1     
     GASHI MELOS (Kosovo Karate Federation,KOS)   4    
    GASHI MELOS (Kosovo Karate Federation,KOS)   2   GASHI MELOS (Kosovo Karate Federation,KOS)   1   
     DJURKOVIC STEFAN (SERBIA,SRB)   1   Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   1  
      Michalski Krzysztof (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   3   Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)  
       Francis James (Shoujin Karate kai ,ENG)   3  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     SLESARCHUK MAKSIM (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   1    
      Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   3   
     Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   7   Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)   2  
      Feillet Jérémie (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   1   Petrov Roberto (Karate Club Nikon,BUL)  
       LEONI Francesco (ASD TOUKON KARATE-DO,ITA)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:13 CEST +02:00)