Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - Cadet Kumite Male 70+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 07:58:30 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Baronchelli Luigi 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Yika-Cuadra Nicholas 
    Ultimate Martial Arts and Fitness,USA
    Country Score
    USA 9
  • VAUKAREZAU MIKITA 
    Sport club Unimast,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • russo alessandro 
    ASD hinna mac 82,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • SILVESTRINI PIETRO 
    ASD CENTRO YOSHITAKA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BARTOS NORBERT 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • Wagner Mika 
    Budo Sport Center Liestal,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • STORTONI Nicolò 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • BURAN ANDREA 
    A.S.D. JITAKYOEI KARATE CLUB GORGO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Eldar Alić 
    Karate klub ZANSHIN Sarajevo,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • Edmondo Emanuele 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Suella Igor 
    ASD Progetto Karate Shotokan ,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • EROTOKRITOU CHRISTOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 3
  • Porri Stefano 
    A.S.D. Master Fitness,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CIPRIC LUKA STEFANO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 7
  • Laraspata Giacomo 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • FEILLET JEREMIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • IORDACHE EDUARD 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • BORNACIN LUCA 
    A.S.D. JITAKYOEI KARATE CLUB GORGO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Krešić Sandro 
    Karate klub DO Tuzla,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • Marino Gabriele 
    Team Karate Puleo Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Corsini Filippo 
    ATP Milano Lodi,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ZLATKIN TOMER BORIS 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 8
  • MYRDINI KEJVIN 
    The Brotherhood MFT,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Verichev Danil 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Di Carluccio Giovanni 
    new dynamic club capodrise,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PAPASTERGIOS KONSTANTINOS 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 4
  • DANGELO GRAZIANO 
    ASD REMBUKAN KARATE AUGUSTA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CHERNOV DMITRIY 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • LORENZINI ENZO 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Yika-Cuadra Nicholas 
    Ultimate Martial Arts and Fitness,USA
    Country Score
    USA 3
  • VAUKAREZAU MIKITA 
    Sport club Unimast,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • BARTOS NORBERT 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 7
  • STORTONI Nicolò 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Eldar Alić 
    Karate klub ZANSHIN Sarajevo,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • EROTOKRITOU CHRISTOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • CIPRIC LUKA STEFANO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 9
  • FEILLET JEREMIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • IORDACHE EDUARD 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Krešić Sandro 
    Karate klub DO Tuzla,BIH
    Country Score
    BIH 5
  • Corsini Filippo 
    ATP Milano Lodi,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 8
  • Verichev Danil 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • PAPASTERGIOS KONSTANTINOS 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 6
  • LORENZINI ENZO 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Yika-Cuadra Nicholas 
    Ultimate Martial Arts and Fitness,USA
    Country Score
    USA 2
  • BARTOS NORBERT 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 5
  • GASHI MELOS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • CIPRIC LUKA STEFANO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 6
  • FEILLET JEREMIE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Krešić Sandro 
    Karate klub DO Tuzla,BIH
    Country Score
    BIH 5
  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • PAPASTERGIOS KONSTANTINOS 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • BARTOS NORBERT 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • CIPRIC LUKA STEFANO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Krešić Sandro 
    Karate klub DO Tuzla,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 8

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • CIPRIC LUKA STEFANO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 3

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • NGUYEN Trevis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • Contin Filippo 
    Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Simionato Andrea 
    Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • miceli vito 
    team lentini,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LEONI FRANCESCO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DEMETRIADES DEMETRIS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • GIURGIEV RAUL SLAVCO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • BAZDARIC ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • INNOCENZI FRANCESCO 
    KARATE CLUB 2003,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Raab lien martin 
    Sarpsborg karate klubb,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • Giacomo Piantoni 
    s.s.d Guazzaroni arl,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • SADIKOVIĆ EMIL 
    BIH-USK,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • JORDAN TIMOTEJ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • DI FOGGIA PAOLO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GAGGIO NICOLO 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 6
  • ELIAS MARTIN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 5
  • Bontempi Giacomo 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • tusa filippo 
    accademia karate bartolo,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Novicki Aleksandar 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • BROGLIONI MATTEO 
    Asd FOLIGNO KARATE CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • PAPAGEORGIOU ALEXANDROS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • GLUHINIC DARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • Rouchdi Ayman 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 1
  • BAGAEV MALIK 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Altman Aleksei 
    Sport club karate LEADER,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • TREVISOL TOMMASO 
    A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE - CROCETTA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • ROGOZARSKI NIKOLA 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 1
  • KALOGEROPOULOS ATHANASIOS 
    AS SHOTOKAN KARATE GLYFADAS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • NGUYEN Trevis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Simionato Andrea 
    Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LEONI FRANCESCO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • BAZDARIC ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • INNOCENZI FRANCESCO 
    KARATE CLUB 2003,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Giacomo Piantoni 
    s.s.d Guazzaroni arl,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • JORDAN TIMOTEJ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 4
  • ELIAS MARTIN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Novicki Aleksandar 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • BROGLIONI MATTEO 
    Asd FOLIGNO KARATE CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • BAGAEV MALIK 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Altman Aleksei 
    Sport club karate LEADER,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • KALOGEROPOULOS ATHANASIOS 
    AS SHOTOKAN KARATE GLYFADAS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • DINU CATALIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • NGUYEN Trevis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • LEONI FRANCESCO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Giacomo Piantoni 
    s.s.d Guazzaroni arl,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 5
  • ELIAS MARTIN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Altman Aleksei 
    Sport club karate LEADER,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • KALOGEROPOULOS ATHANASIOS 
    AS SHOTOKAN KARATE GLYFADAS,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • NGUYEN Trevis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 4
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Altman Aleksei 
    Sport club karate LEADER,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • APRILOV ALAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 3

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA

Poolwinner Tree - Round 1

  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • Miljkovic luka 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • JANOVCIK MAROS 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK
Repechage Pool 1,2
MYRDINI KEJVIN 
The Brotherhood MFT,GRE
Country Score
GRE 0
Verichev Danil 
Karate Federation of the Rostov region,RUS
Country Score
RUS 3
Verichev Danil 
Karate Federation of the Rostov region,RUS
Country Score
RUS 5
Verichev Danil 
Karate Federation of the Rostov region,RUS
Country Score
RUS 1
PAPASTERGIOS KONSTANTINOS 
GERMANY,GER
Country Score
GER 2
Krešić Sandro 
Karate klub DO Tuzla,BIH
Country Score
BIH 1
Krešić Sandro 
Karate klub DO Tuzla,BIH
Country Score
BIH 6
Krešić Sandro 
Karate klub DO Tuzla,BIH
Country Score
BIH
CIPRIC LUKA STEFANO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
Repechage Pool 1,2
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 2
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 5
BROGLIONI MATTEO 
Asd FOLIGNO KARATE CLUB,ITA
Country Score
ITA 1
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 4
ELIAS MARTIN 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 0
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 2
Altman Aleksei 
Sport club karate LEADER,RUS
Country Score
RUS 1
GLUHINIC DARIO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO
APRILOV ALAN 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 07:58:30 CEST +02:00)