Karate1 Youth League - Venice 2022
Cadet Kumite Male 70+ kg

  
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • KUBARSKYI YEHOR 
    TIGER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • TURKOVIC VITO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • FISCHETTI MATTIA 
    A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • KOPRENA FILIP 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • VISO NAVARRO HUGO 
    SEIKEN DO,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • MARCHIONI MATHÉO 
    NEUCHÂTEL KARATE-DO,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • TURKOVIC VITO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • PELAGGI AGOSTINO 
    ACCADEMIA KARATE UNION TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DI SIMONE RAFFAELE 
    A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • JOPP LUCA 
    THÜRINGER KARATE VERBAND,GER
    Country Score
    GER 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • VISO NAVARRO HUGO 
    SEIKEN DO,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • TURKOVIC VITO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • JOPP LUCA 
    THÜRINGER KARATE VERBAND,GER
    Country Score
    GER 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • TURKOVIC VITO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • SMUKALSKI LUKASZ 
    BIOFEED BONUS KARATE TEAM,POL
    Country Score
    POL 0
  • KAZANCEVS ALEKS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • KAZANCEVS ALEKS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • IHNATIUC RAZVAN 
    CS POLI KARATE,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
    ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • SCHWARZBECK NICK 
    LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
    Country Score
    GER 0
  • PALMA DOMENICO 
    CHAMPION CENTER NAPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • OSELLI TOMMASO 
    A.S.D. LE ARTI NEW SCHOOL DOJO SHOTOKAN ROMA EST,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KAMEL BASEM 
    KARATESCHOOL FIGHTIN NABIL,NED
    Country Score
    NED 0
  • TURPIN ABELLAN ANGEL 
    UCAM-HIKARI-KAM,ESP
    Country Score
    ESP 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • KAZANCEVS ALEKS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
    ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • OSELLI TOMMASO 
    A.S.D. LE ARTI NEW SCHOOL DOJO SHOTOKAN ROMA EST,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • TURPIN ABELLAN ANGEL 
    UCAM-HIKARI-KAM,ESP
    Country Score
    ESP 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
    ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • OSELLI TOMMASO 
    A.S.D. LE ARTI NEW SCHOOL DOJO SHOTOKAN ROMA EST,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
    ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
    Country Score
    ESP
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 3

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 7
  • BURROSI SAMUELE 
    ASD INTERNATIONAL PALADANZE,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • FAZLIC MARSEL 
    NIPPON TRAINING,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • DE LA TORRE CASTELLANOS MARIO 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • ATANASOV TEODOR 
    SHOTO-VITYAZ,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • KRÁLIK TOMÁŠ 
    ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA,SVK
    Country Score
    SVK 5
  • GUTIERREZ SANZ SAUL 
    BUDOCLUB PARADISO,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • FAZLIC MARSEL 
    NIPPON TRAINING,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • HNYK RONALD 
    KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • HOXHAJ VILSIAN 
    KARATE CLUB FLAMURTARI,ALB
    Country Score
    ALB 3
  • MANTERE JIMI 
    HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN
    Country Score
    FIN 4

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 8
  • GUTIERREZ SANZ SAUL 
    BUDOCLUB PARADISO,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • HNYK RONALD 
    KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • MANTERE JIMI 
    HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN
    Country Score
    FIN 3

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • MANTERE JIMI 
    HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN
    Country Score
    FIN 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 4

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • OSMANI BLERAND 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 6
  • PAOLINI YARI 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • OSMANI BLERAND 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 4
  • BALLERINI LEONARDO 
    ASD BUSHIDO K.C. MARTELLAGO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • VAN DER VLIET MERIJN 
    UNITY99 ROTTERDAM,NED
    Country Score
    NED 4
  • MELLER MAKSYMILIAN 
    SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI",POL
    Country Score
    POL 2
  • SETIC TARIK 
    KARATE AKADEMIJA ARNELA ODŽAKOVIĆ SARAJEVO,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • WORTON JAKE 
    SHUKOKAI KARATE ACADEMY ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • ALARCÓN HERRERO RAÚL 
    CLUB DEPORTIVO NIZAR,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • ANISIMOV VLADISLAV 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
    Country Score
    BEL 8

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • BALLERINI LEONARDO 
    ASD BUSHIDO K.C. MARTELLAGO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • VAN DER VLIET MERIJN 
    UNITY99 ROTTERDAM,NED
    Country Score
    NED 5
  • WORTON JAKE 
    SHUKOKAI KARATE ACADEMY ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • ANISIMOV VLADISLAV 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
    Country Score
    BEL 8

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • VAN DER VLIET MERIJN 
    UNITY99 ROTTERDAM,NED
    Country Score
    NED 2
  • ANISIMOV VLADISLAV 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
    Country Score
    BEL 7

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • ANISIMOV VLADISLAV 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
    Country Score
    BEL
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 5

Main Tree Pool 5 - Round 1

  • VRANKOVIC MARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • SOTIROV BOJIDAR 
    KARATE CLUB SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • CUCCIA RICCARDO 
    TEAM KARATE ARZACHENA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GLODEANU MARC 
    CS OTOPENI,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 5 - Round 2

  • VRANKOVIC MARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • GUGLIELMI ALESSANDRO 
    STARS FIGHTING TORINO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LOPATKA LADISLAV 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • PRITA ARIS LUCA 
    CLUB SPORTIV UNIVERSITAR TARGU MURES,ROU
    Country Score
    ROU 5
  • GLODEANU MARC 
    CS OTOPENI,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • ÚLFUR KÁRI ÁSGEIRSSON 
    KARATEFÉLAG REYKJAVÍKUR,ISL
    Country Score
    ISL 4
  • GROBELNY GRACJAN 
    STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO",POL
    Country Score
    POL 1

Main Tree Pool 5 - Round 3

  • VRANKOVIC MARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • PRITA ARIS LUCA 
    CLUB SPORTIV UNIVERSITAR TARGU MURES,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • ÚLFUR KÁRI ÁSGEIRSSON 
    KARATEFÉLAG REYKJAVÍKUR,ISL
    Country Score
    ISL 0

Main Tree Pool 5 - Round 4

  • VRANKOVIC MARIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 3

Main Tree Pool 5 - Round 5

  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 6

Main Tree Pool 6 - Round 1

  • TOMA GESON 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MAHMUDOV ADIL 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 6 - Round 2

  • MAHMUDOV ADIL 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • SELIMOVIC ARMIN 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT 6
  • AKGUN MUHAMMED ALI 
    SAUVEGARDEVESOUL,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • BILANOVIĆ IMRAN 
    KK IGMAN,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • DOUCETTE MATHIEU 
    LAROUCHE KARATÉ,CAN
    Country Score
    CAN 8
  • PETROSYAN VOLODYA 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 2
  • GEORGESCU THEODOR PETRU 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • PEREIRA MATOS JOÃO PEDRO 
    CKMAIA,POR
    Country Score
    POR 3

Main Tree Pool 6 - Round 3

  • SELIMOVIC ARMIN 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT 6
  • AKGUN MUHAMMED ALI 
    SAUVEGARDEVESOUL,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • DOUCETTE MATHIEU 
    LAROUCHE KARATÉ,CAN
    Country Score
    CAN 2
  • GEORGESCU THEODOR PETRU 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 4

Main Tree Pool 6 - Round 4

  • SELIMOVIC ARMIN 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT 6
  • GEORGESCU THEODOR PETRU 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 3

Main Tree Pool 6 - Round 5

  • SELIMOVIC ARMIN 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 7

Main Tree Pool 7 - Round 1

  • VULCAN ANTONIO-RAZVAN 
    CS RAPID BUCURESTI,ROU
    Country Score
    ROU 5
  • NONIS MATTEO 
    ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 7 - Round 2

  • VULCAN ANTONIO-RAZVAN 
    CS RAPID BUCURESTI,ROU
    Country Score
    ROU 10
  • MAGNANI RICCARDO 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • GRUBER BENJAMÍN 
    BUDOKAN SAMARIA, ŠAMORÍN,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • CASSAMÁ JOSÉ 
    CLUBE KARATÉ DE VALONGO,POR
    Country Score
    POR 7
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 9
  • STOIKA ILLIA 
    KARATE CLUB “PROGRESS”,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • ASTON JAKE 
    KAISHO KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • PEREUDA MATVII 
    TIGER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2

Main Tree Pool 7 - Round 3

  • VULCAN ANTONIO-RAZVAN 
    CS RAPID BUCURESTI,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • CASSAMÁ JOSÉ 
    CLUBE KARATÉ DE VALONGO,POR
    Country Score
    POR 7
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • PEREUDA MATVII 
    TIGER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2

Main Tree Pool 7 - Round 4

  • CASSAMÁ JOSÉ 
    CLUBE KARATÉ DE VALONGO,POR
    Country Score
    POR 1
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 9

Main Tree Pool 7 - Round 5

  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE
Cadet Kumite Male 70+ kg - Main Tree Pool 8

Main Tree Pool 8 - Round 1

  • BRANCHI NICCOLÒ 
    A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • LIBERTI SANTINO 
    ACCADEMIA KARATE UNION TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 8 - Round 2

  • BRANCHI NICCOLÒ 
    A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • DI MATTIA TOMMASO 
    A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • FRENSEL PAUL 
    THÜRINGER KARATE VERBAND,GER
    Country Score
    GER 2
  • JELIČIĆ NEMANJA 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • BANDELIER MATHIS 
    NEUCHÂTEL KARATE-DO,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • RUIZ UREÑA JOSE MANUEL 
    SEIKEN DO,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • REVVO NAZAR 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • KRUSLIN SVEN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 8 - Round 3

  • BRANCHI NICCOLÒ 
    A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • JELIČIĆ NEMANJA 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • RUIZ UREÑA JOSE MANUEL 
    SEIKEN DO,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • REVVO NAZAR 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2

Main Tree Pool 8 - Round 4

  • JELIČIĆ NEMANJA 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • RUIZ UREÑA JOSE MANUEL 
    SEIKEN DO,ESP
    Country Score
    ESP 1

Main Tree Pool 8 - Round 5

  • JELIČIĆ NEMANJA 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH
Cadet Kumite Male 70+ kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
    ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 7
  • ANISIMOV VLADISLAV 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • SELIMOVIC ARMIN 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • JELIČIĆ NEMANJA 
    UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
    Country Score
    BIH 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
    DISTRICT 6,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
    RAPID BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 3

Poolwinner Tree - Round 3

  • ALEKSIEIENKO ARTEM 
    SICH KARATE TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 5

Poolwinner Tree - Round 4

  • PSOMAS ILIAS 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE
Cadet Kumite Male 70+ kg - Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
KUBARSKYI YEHOR 
TIGER TEAM,UKR
Country Score
UKR 3
KUBARSKYI YEHOR 
TIGER TEAM,UKR
Country Score
UKR 1
KOPRENA FILIP 
UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
Country Score
BIH 1
VISO NAVARRO HUGO 
SEIKEN DO,ESP
Country Score
ESP 0
VISO NAVARRO HUGO 
SEIKEN DO,ESP
Country Score
ESP 3
TURKOVIC VITO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 7
TURKOVIC VITO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 4
TURKOVIC VITO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 2
RUIZ RUIZ JOSÉ LUIS 
ESCUELA DE KARATE DE COMILLAS,ESP
Country Score
ESP 5
LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
DISTRICT 6,ROU
Country Score
ROU
LAPUSCA IONUT-ADRIAN 
DISTRICT 6,ROU
Country Score
ROU 3
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
STOIKA ILLIA 
KARATE CLUB “PROGRESS”,UKR
Country Score
UKR 4
PEREUDA MATVII 
TIGER TEAM,UKR
Country Score
UKR 2
PEREUDA MATVII 
TIGER TEAM,UKR
Country Score
UKR 6
CASSAMÁ JOSÉ 
CLUBE KARATÉ DE VALONGO,POR
Country Score
POR 0
CASSAMÁ JOSÉ 
CLUBE KARATÉ DE VALONGO,POR
Country Score
POR 2
JELIČIĆ NEMANJA 
UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
Country Score
BIH 0
JELIČIĆ NEMANJA 
UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
Country Score
BIH 3
JELIČIĆ NEMANJA 
UNIVERZITETSKI KARATE KLUB VRBAS,BIH
Country Score
BIH
BOHUNICKÝ LUKÁŠ 
RAPID BRATISLAVA,SVK
Country Score
SVK 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-04 12:16:01 CET +01:00)