Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite -75 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:12:02 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Řeřicha Marek (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0      
  RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   1     
2 RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   2      
   RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   4    
3       
  ENGMAN WILLIAM (SWEDEN,SWE)   1     
4       
    RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   0   
5       
  SADIKOVS RUSLANS (LATVIA,LAT)   2     
6       
   SADIKOVS RUSLANS (LATVIA,LAT)   1    
7       
  ABDELAZIZ ABDALLA MAMDUH (EGYPT,EGY)   0     
8       
     RELIFOX MAXIME (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   0  
9       
  RELIFOX MAXIME (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   2     
10       
   RELIFOX MAXIME (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   2    
11       
  Sarnataro Emanuele (Champion Center Napoli,ITA)   1     
12       
    RELIFOX MAXIME (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   1   
13       
  Gilmour Johnathan (Shitokai Scotland,SCO)   0     
14       
   Giegler Ricardo (SC Banzai Berlin,GER)   0    
15       
  Giegler Ricardo (SC Banzai Berlin,GER)   2     
16       
      HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)  
17 ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   0      
  ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   1     
18 COSTA TIAGO (LUXEMBOURG,LUX)   0      
   HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   4    
19       
  HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   3     
20       
    HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   8   
21       
  Demir Ümüt (TSV Reinbek e.V.,GER)   9     
22       
   Demir Ümüt (TSV Reinbek e.V.,GER)   0    
23       
  Okimela Emmanuel (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   1     
24       
     HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   2  
25       
  Jolitz Robin (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   2     
26       
   Jolitz Robin (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   0    
27       
  Barbier içvara (neuchâtel karate-do,SUI)   0     
28       
    SAKIYAMA YUSEI (JAPAN,JPN)   3   
29       
  Yeldashov Nurniyaz (Kazakhstan team,KAZ)   0     
30       
   SAKIYAMA YUSEI (JAPAN,JPN)   8    
31       
  SAKIYAMA YUSEI (JAPAN,JPN)   4     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   6      
  HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   0     
2 HOLLOWOOD DEAN (AUSTRALIA,AUS)   0      
   Dimitrov Andrian (Karate Club Nikon,BUL)   0    
3       
  Dimitrov Andrian (Karate Club Nikon,BUL)   4     
4       
    Dimitrov Andrian (Karate Club Nikon,BUL)   3   
5       
  Hansen Ole Christian (Sportskarate Denmark,DEN)   1     
6       
   Hansen Ole Christian (Sportskarate Denmark,DEN)   0    
7       
  Zaborski Petar (Makpetrol,MKD)   0     
8       
     Dimitrov Andrian (Karate Club Nikon,BUL)   0  
9       
  BAUER MAXIMILIAN (GERMANY,GER)   0     
10       
   BAUER MAXIMILIAN (GERMANY,GER)   6    
11       
  CAFFARO Julien (SPN VERNON,FRA)   0     
12       
    BAUER MAXIMILIAN (GERMANY,GER)   2   
13       
  PULEO Gabriele (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0     
14       
   Vogt Filip (Pleszewski Klub Karate,POL)   0    
15       
  Vogt Filip (Pleszewski Klub Karate,POL)   2     
16       
      Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)  
17       
  Bagdasaryan Khachik (Karate Dojo Lübeck e.V,GER)   4     
18       
   Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)   8    
19       
  Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)   4     
20       
    Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)   4   
21       
  Weibel Roman (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   2     
22       
   Weibel Roman (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0    
23       
  ALKHALIFAH MAJED (SAUDI ARABIA,KSA)   1     
24       
     Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)   2  
25       
  Jovanovic Nikola (Karate Club Dinamo Pancevo,SRB)   0     
26       
   Pushkin Igor (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   2    
27       
  Pushkin Igor (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1     
28       
    Pushkin Igor (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3   
29       
  Jay Ryan (Links Karate,ENG)   0     
30       
   BOILY-MARTINEAU PATRICE (CANADA,CAN)   1    
31       
  BOILY-MARTINEAU PATRICE (CANADA,CAN)   3     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Custine Julien (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0      
  BASHA BEKIM (ALBANIA,ALB)   0     
2 BASHA BEKIM (ALBANIA,ALB)   0      
   BASHA BEKIM (ALBANIA,ALB)   1    
3       
  Ortenzi Andrea (s.s.d Guazzaroni,ITA)   0     
4       
    BASHA BEKIM (ALBANIA,ALB)   1   
5       
  Etemi Laurent (Landeskader Baden-Württemberg,GER)   0     
6       
   OUKHRID Ali (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)   0    
7       
  OUKHRID Ali (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)   0     
8       
     YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   1  
9       
  RODION ONCHULENKO (BVSC-ZUGLÓ,HUN)   0     
10       
   YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   4    
11       
  YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   1     
12       
    YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   2   
13       
  Friis Jonas (National Team Denmark,DEN)   0     
14       
   NISHIMURA KEN (JAPAN,JPN)   3    
15       
  NISHIMURA KEN (JAPAN,JPN)   8     
16       
      YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)  
17 Etemi Jeronim (Landeskader Baden-Württemberg,GER)   1      
  Etemi Jeronim (Landeskader Baden-Württemberg,GER)   0     
18 Hirschkorn-Marsh Zachary (Southeast Karate,USA)   0      
   Osmani Doan (Karate team Fati Tetovo,MKD)   1    
19       
  Osmani Doan (Karate team Fati Tetovo,MKD)   3     
20       
    Rzabolov Issa (Kazakhstan team,KAZ)   2   
21       
  Rzabolov Issa (Kazakhstan team,KAZ)   2     
22       
   Rzabolov Issa (Kazakhstan team,KAZ)   2    
23       
  Gelsomino Fabrizio (neuchâtel karate-do,SUI)   0     
24       
     Rzabolov Issa (Kazakhstan team,KAZ)   0  
25       
  YAHIRO TSUNEARI (AUSTRALIA,AUS)   1     
26       
   YAHIRO TSUNEARI (AUSTRALIA,AUS)   0    
27       
  MATARAS ALEH (BELARUS,BLR)   0     
28       
    LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   0   
29       
  RAMIREZ RIOS WALDO (SHOTOKAN KARATE DO LA SABIDURIA DEL GUERRERO,MEX)   0     
30       
   LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   2    
31       
  LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   2     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Gülsen Soner-Can (Budo Sportschule Goslar e.V.,GER)   0      
  HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   1     
2 HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   6      
   HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   3    
3       
  CHARPENTIER GERMAN (CHILE,CHI)   0     
4       
    HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   0   
5       
  TUOMINEN AARO (FINLAND,FIN)   1     
6       
   Sahin Murat (SSKF Karate Team,SUI)   1    
7       
  Sahin Murat (SSKF Karate Team,SUI)   2     
8       
     HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   1  
9       
  GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   3     
10       
   GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   3    
11       
  DOVAS ARISTOGENIS (GREECE,GRE)   0     
12       
    GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   0   
13       
  Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   0     
14       
   Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   0    
15       
  Ibañez Rodrigo (Spanish National team,ESP)   0     
16       
      BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)  
17       
  SHABANI ELHAMI (Kosovo Karate Federation,KOS)   0     
18       
   Brkić Marin (SKK Neretva,BIH)   0    
19       
  Brkić Marin (SKK Neretva,BIH)   0     
20       
    Brkić Marin (SKK Neretva,BIH)   0   
21       
  Ichiki Julio (Federacion Argentina de Karate,ARG)   2     
22       
   Endricat Robin (SSV Nübbel,GER)   0    
23       
  Endricat Robin (SSV Nübbel,GER)   1     
24       
     BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   6  
25       
  PUN CHAN HOU (MACAU,MAC)   0     
26       
   WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   0    
27       
  WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   3     
28       
    BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   4   
29       
  Bouderbane Alexandre (Athletic karate club pignans,FRA)   2     
30       
   BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0    
31       
  BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   4     
32       
Main Tree Pool 5
      
1 lebrun lou (karate club saint-quentinois,FRA)   3      
  lebrun lou (karate club saint-quentinois,FRA)   1     
2 PIETROMARCHI LORENZO (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)   0      
   Artamonov Pavel (ESTONIA National Team,EST)   0    
3       
  Artamonov Pavel (ESTONIA National Team,EST)   2     
4       
    BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   2   
5       
  Carlier Matthieu (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0     
6       
   BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   1    
7       
  BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   7     
8       
     BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   2  
9       
  OZ MURAT (TURKEY,TUR)   7     
10       
   OZ MURAT (TURKEY,TUR)   0    
11       
  Schwinzer David (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)   0     
12       
    ALNASHRI FARAJ (SAUDI ARABIA,KSA)   0   
13       
  Cristina Luca (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
14       
   ALNASHRI FARAJ (SAUDI ARABIA,KSA)   1    
15       
  ALNASHRI FARAJ (SAUDI ARABIA,KSA)   2     
16       
      BITSCH NOAH (GERMANY,GER)  
17 Brkić Veselko (SKK Neretva,BIH)   0      
  SHCHERBAN ALEKSANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1     
18 SHCHERBAN ALEKSANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1      
   RIVEST NICHOLAS PATRICK (CANADA,CAN)   0    
19       
  RIVEST NICHOLAS PATRICK (CANADA,CAN)   3     
20       
    PETERSEN TIMOTHY (NEDERLANDS,NED)   0   
21       
  PETERSEN TIMOTHY (NEDERLANDS,NED)   1     
22       
   PETERSEN TIMOTHY (NEDERLANDS,NED)   1    
23       
  Mawardi Ahmad (1. Shotokan Kara Club Fankenthal,GER)   0     
24       
     Brown Alton (AltonBrownKarateClub,ENG)   3  
25       
  SALAPURA DJORDJE (Belgrade karate association,SRB)   1     
26       
   SALAPURA DJORDJE (Belgrade karate association,SRB)     
27       
  NENOV BORISLAV (BUDOSTYLE,BUL)   0     
28       
    Brown Alton (AltonBrownKarateClub,ENG)   3   
29       
  Brown Alton (AltonBrownKarateClub,ENG)   3     
30       
   Brown Alton (AltonBrownKarateClub,ENG)     
31       
  Rosiński Kamil (Budokan Wroclaw,POL)   0     
32       
Main Tree Pool 6
      
1 ASIABARI ALI ASGHAR (IRAN KARATE TEAM,IRI)   3      
  ASIABARI ALI ASGHAR (IRAN KARATE TEAM,IRI)   0     
2 Meister Karl (Bayerischer Karatebund,GER)   0      
   ASIABARI ALI ASGHAR (IRAN KARATE TEAM,IRI)   1    
3       
  Wilkes Dominic (Trinidad Karate Association,TRI)   1     
4       
    ASIABARI ALI ASGHAR (IRAN KARATE TEAM,IRI)   3   
5       
  Brunner Philippe (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
6       
   GUSTAVO DIONICIO (DOMINICAN REP.,DOM)   0    
7       
  GUSTAVO DIONICIO (DOMINICAN REP.,DOM)   1     
8       
     MORI YUTA (JAPAN,JPN)   2  
9       
  ISMAIL AZIZ (Karate club Metalurg,MKD)   3     
10       
   ISMAIL AZIZ (Karate club Metalurg,MKD)   0    
11       
  GEORGAS JOHN (AUSTRALIA,AUS)   0     
12       
    MORI YUTA (JAPAN,JPN)   4   
13       
  KARAS OLEKSANDR (BVSC-ZUGLÓ,HUN)   0     
14       
   MORI YUTA (JAPAN,JPN)   1    
15       
  MORI YUTA (JAPAN,JPN)   4     
16       
      OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)  
17       
  Árnason Ólafur (Sportskarate Denmark,DEN)   0     
18       
   Ainazarov Yermek (Kazakhstan team,KAZ)   3    
19       
  Ainazarov Yermek (Kazakhstan team,KAZ)   0     
20       
    Ainazarov Yermek (Kazakhstan team,KAZ)   0   
21       
  Kabashi Kevin (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1     
22       
   LEE KA WAI (HONG KONG CHINA,HKG)   1    
23       
  LEE KA WAI (HONG KONG CHINA,HKG)   2     
24       
     OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   4  
25       
  OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   6     
26       
   OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   2    
27       
  JENDOUBI RABII (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   4     
28       
    OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   1   
29       
  ROURET Marc-Alexis (DOJO LANTONNAIS,FRA)   0     
30       
   PLOMPEN SAM (BELGIUM,BEL)   0    
31       
  PLOMPEN SAM (BELGIUM,BEL)   1     
32       
Main Tree Pool 7
      
1 PETKOV STEFAN (BULGARIA,BUL)   3      
  PETKOV STEFAN (BULGARIA,BUL)   6     
2 Vernieri Gabriele (ASD BUDOKAN PORTUALI LIVORNO,ITA)   1      
   PETKOV STEFAN (BULGARIA,BUL)   3    
3       
  Delhez Jeremy (Sparring KC,BEL)   0     
4       
    PINARBASI NECATI (TURKEY,TUR)   2   
5       
  PINARBASI NECATI (TURKEY,TUR)   8     
6       
   PINARBASI NECATI (TURKEY,TUR)   5    
7       
  SZEGEDI DOME (HUNGARY,HUN)   0     
8       
     WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   0  
9       
  NKELANI DANY (GERMANY,GER)   2     
10       
   Idris Alibek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   2    
11       
  Idris Alibek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   3     
12       
    WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   4   
13       
  Smailagic Enes (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   0     
14       
   WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   5    
15       
  WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   1     
16       
      WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)  
17       
  MAHER JORDAN (AUSTRALIA,AUS)   0     
18       
   MAHER JORDAN (AUSTRALIA,AUS)   0    
19       
  Ferghepoush Mortezaa (Budo Sportskarate Holstebro,DEN)   0     
20       
    ALHAKAMI ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)   3   
21       
  BOGUSZEWSKI MACIEJ JAN (POLAND,POL)   0     
22       
   ALHAKAMI ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)   5    
23       
  ALHAKAMI ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)   5     
24       
     MARIC LJUBISA (Belgrade karate association,SRB)   0  
25       
  MARIC LJUBISA (Belgrade karate association,SRB)   2     
26       
   MARIC LJUBISA (Belgrade karate association,SRB)   4    
27       
  Le Frapper Pierre (CACV karaté,FRA)   0     
28       
    MARIC LJUBISA (Belgrade karate association,SRB)   3   
29       
  KELLAWAY JOE (WIKF ENGLAND,ENG)   5     
30       
   KELLAWAY JOE (WIKF ENGLAND,ENG)   1    
31       
  VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3     
32       
Main Tree Pool 8
      
1 SEN FATIH (TURKEY,TUR)   7      
  SEN FATIH (TURKEY,TUR)   3     
2 Jusuf Suljić (Champion,BIH)   0      
   SEN FATIH (TURKEY,TUR)   6    
3       
  WRIGHT WILLIAM (CANADA,CAN)   0     
4       
    SEN FATIH (TURKEY,TUR)   3   
5       
  LUSSE BRYAN (NEDERLANDS,NED)   6     
6       
   LUSSE BRYAN (NEDERLANDS,NED)   5    
7       
  RODRIGUEZ MATIAS (CHILE,CHI)   4     
8       
     SEN FATIH (TURKEY,TUR)   1  
9       
  Olazarri Sebastian (Federacion Argentina de Karate,ARG)   5     
10       
   Olazarri Sebastian (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0    
11       
  Tawfik Salim (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
12       
    MARTINAC IVAN (CROATIA,CRO)   1   
13       
  ORBEA VALLEJO LANDER (FEDERACIÓN VASCA DE KARATE,ESP)   0     
14       
   MARTINAC IVAN (CROATIA,CRO)   8    
15       
  MARTINAC IVAN (CROATIA,CRO)   7     
16       
      SEN FATIH (TURKEY,TUR)  
17       
  Colunga Cesar (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   1     
18       
   CALVILLO GONZALEZ LUIS ALONSO (MEXICO,MEX)   0    
19       
  CALVILLO GONZALEZ LUIS ALONSO (MEXICO,MEX)   0     
20       
    MOUTAFTSIS ILIAS (A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE)   7   
21       
  MOUTAFTSIS ILIAS (A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE)   4     
22       
   MOUTAFTSIS ILIAS (A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE)   0    
23       
  KIRYIEVICH PAVEL (BELARUS,BLR)   0     
24       
     MOUTAFTSIS ILIAS (A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE)   0  
25       
  DZACOVSKY LUBOS (SLOVAKIA,SVK)   0     
26       
   SUUR-INKEROINEN TUOMAS (FINLAND,FIN)   3    
27       
  SUUR-INKEROINEN TUOMAS (FINLAND,FIN)   3     
28       
    SUUR-INKEROINEN TUOMAS (FINLAND,FIN)   0   
29       
  PAKASHTICA BLODIN (Kosovo Karate Federation,KOS)   0     
30       
   YEH CHIH-LIANG (CTKF Club,TPE)   1    
31       
  YEH CHIH-LIANG (CTKF Club,TPE)   2     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
   HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   4    
     
      
     
    HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   0   
     
      
     
   Gerrese Nick (Unity99 Rotterdam,NED)   0    
     
      
     
     BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   3  
     
      
10      
   YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   2    
11      
      
12      
    BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1   
13      
      
14      
   BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   3    
15      
      
16      
      BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)  
17      
      
18      
   BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   0    
19      
      
20      
    OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   0   
21      
      
22      
   OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   1    
23      
      
24      
     OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   1  
25      
      
26      
   WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   2    
27      
      
28      
    SEN FATIH (TURKEY,TUR)   0   
29      
      
30      
   SEN FATIH (TURKEY,TUR)   3    
31      
      
32      
Repechage Pool 5,6,7,8,1,2,3,4
        
        
   Bouderbane Alexandre (Athletic karate club pignans,FRA)   0      
    WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   2     
   WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   3   WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   1    
    Brkić Marin (SKK Neretva,BIH)   1   HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   0   
     HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   3   YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   1  
      YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   2   YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)  
       HORUNA STANISLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)   0  
Repechage Pool 5,6,7,8,1,2,3,4
        
        
   JENDOUBI RABII (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   1      
    JENDOUBI RABII (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   0     
   PLOMPEN SAM (BELGIUM,BEL)   0   Ainazarov Yermek (Kazakhstan team,KAZ)   3    
    Ainazarov Yermek (Kazakhstan team,KAZ)   8   MORI YUTA (JAPAN,JPN)   0   
     MORI YUTA (JAPAN,JPN)   5   BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   2  
      BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   0   BITSCH NOAH (GERMANY,GER)  
       SEN FATIH (TURKEY,TUR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:12:02 CEST +02:00)