46th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Aalborg - Junior Kumite Male -68 kg
WKF Online Registration by
sportdata.org
© sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 12:43:02)
Main Tree Pool 1 - Round 1
KARYAN HAYK
ARMENIA,ARM
Country
Score
ARM
4
MORENO JIMENEZ ALBERTO
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
4
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
MARKOVIC LEO
CROATIA,CRO
Country
Score
CRO
0
STEINER TIM
GERMANY,GER
Country
Score
GER
4
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
HEWITT DANIEL
WALES,WAL
Country
Score
WAL
0
DIERINS NIKS DAGNIS
LATVIA,LAT
Country
Score
LAT
4
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
KOWATSCHEW DANIEL
AUSTRIA,AUT
Country
Score
AUT
0
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
MORENO JIMENEZ ALBERTO
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
3
SVINARSKI MARIO
FYR OF MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
1
KHVEDELIANI LUKA
GEORGIA,GEO
Country
Score
GEO
0
LONCIC EDI
ISRAEL,ISR
Country
Score
ISR
0
STEINER TIM
GERMANY,GER
Country
Score
GER
0
DRAGOLJ EMRAH
BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
Country
Score
BIH
0
RANDY RABAGO MELCHOR
ANDORRA,AND
Country
Score
AND
0
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
0
DIERINS NIKS DAGNIS
LATVIA,LAT
Country
Score
LAT
0
KERSIC AHLIN ZAN
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
1
GALASSO LOUIS
SCOTLAND,SCO
Country
Score
SCO
0
RELIAS ALEXANDROS
GREECE,GRE
Country
Score
GRE
0
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
3
MATEJKA JAN
CZECH REPUPLIC,CZE
Country
Score
CZE
0
ZGUREANU ANDREI
MOLDOVA,MDA
Country
Score
MDA
0
BOSKOVIC BOJAN
MONTENEGRO,MNE
Country
Score
MNE
8
Main Tree Pool 1 - Round 3
MORENO JIMENEZ ALBERTO
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
0
KHVEDELIANI LUKA
GEORGIA,GEO
Country
Score
GEO
1
STEINER TIM
GERMANY,GER
Country
Score
GER
0
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
4
KERSIC AHLIN ZAN
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
0
GALASSO LOUIS
SCOTLAND,SCO
Country
Score
SCO
1
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
1
BOSKOVIC BOJAN
MONTENEGRO,MNE
Country
Score
MNE
0
Main Tree Pool 1 - Round 4
KHVEDELIANI LUKA
GEORGIA,GEO
Country
Score
GEO
0
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
0
GALASSO LOUIS
SCOTLAND,SCO
Country
Score
SCO
0
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
3
Main Tree Pool 1 - Round 5
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
1
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
0
Main Tree Pool 1 - Round 6
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
Main Tree Pool 2 - Round 1
FILON ALIAKSEI
BELARUS,BLR
Country
Score
BLR
1
YANUL OLEKSANDR
UKRAINE,UKR
Country
Score
UKR
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
1
DAYER JEAN-BAPTISTE
SWITZERLAND,SUI
Country
Score
SUI
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
TAMBOUR WILLIAM
SWEDEN,SWE
Country
Score
SWE
0
MAROSI DAVID
SLOVAKIA,SVK
Country
Score
SVK
4
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 2 - Round 2
FILON ALIAKSEI
BELARUS,BLR
Country
Score
BLR
7
SAADA OMAR
DENMARK,DEN
Country
Score
DEN
1
LUPSA SEBASTIAN FLORENTIN
ROMANIA,ROU
Country
Score
ROU
0
MAHAUDEN QUENTIN
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
1
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
3
POPOVIC MIHAJLO
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
1
YAGUBOV TURAL
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
0
VAKARELOV RADOSLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
5
MAROSI DAVID
SLOVAKIA,SVK
Country
Score
SVK
0
MALIQI BETIM
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country
Score
KOS
1
SZEWCZYK KRZYSZTOF
POLAND,POL
Country
Score
POL
2
JAFFARI PAJHAN
ENGLAND,ENG
Country
Score
ENG
0
YAMAN ALPEREN
TURKEY,TUR
Country
Score
TUR
1
TEIXEIRA DIOGO
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
0
SCHIPPERS SAMMY
NEDERLANDS,NED
Country
Score
NED
0
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
4
Main Tree Pool 2 - Round 3
FILON ALIAKSEI
BELARUS,BLR
Country
Score
BLR
1
MAHAUDEN QUENTIN
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
4
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
6
VAKARELOV RADOSLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
1
MALIQI BETIM
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country
Score
KOS
0
SZEWCZYK KRZYSZTOF
POLAND,POL
Country
Score
POL
0
YAMAN ALPEREN
TURKEY,TUR
Country
Score
TUR
0
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
0
Main Tree Pool 2 - Round 4
MAHAUDEN QUENTIN
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
3
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
3
MALIQI BETIM
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country
Score
KOS
0
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
3
Main Tree Pool 2 - Round 5
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
0
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
0
Main Tree Pool 2 - Round 6
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
Poolwinner Tree - Round 1
NGUYEN HOANG AN
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
0
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
0
Poolwinner Tree - Round 2
TALDYKIN VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
Repechage Pool 1,2
RANDY RABAGO MELCHOR
ANDORRA,AND
Country
Score
AND
0
RANDY RABAGO MELCHOR
ANDORRA,AND
Country
Score
AND
1
STEINER TIM
GERMANY,GER
Country
Score
GER
0
RANDY RABAGO MELCHOR
ANDORRA,AND
Country
Score
AND
0
KHVEDELIANI LUKA
GEORGIA,GEO
Country
Score
GEO
0
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
LAMOTTE YANIS
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
0
Repechage Pool 1,2
DAYER JEAN-BAPTISTE
SWITZERLAND,SUI
Country
Score
SUI
0
POPOVIC MIHAJLO
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
2
POPOVIC MIHAJLO
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
1
VAKARELOV RADOSLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
0
VAKARELOV RADOSLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
2
MAHAUDEN QUENTIN
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
0
MAHAUDEN QUENTIN
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
0
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
DE VIVO DANIELE
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
0