All entries of this event
 
KBN Strijd der Elementen 2023 - VUUR  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
Barbells & Punches - Karate Academy(B&P)
 NETHERLANDS (NED)
Born Fedde   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Barbells & Punches - Karate Academy(B&P), NETHERLANDS (NED) Rijnhout Jaxx   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        Barbells & Punches - Karate Academy(B&P), NETHERLANDS (NED) van Herwijnen Sander   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule B
        Barbells & Punches - Karate Academy(B&P), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 3         Total athletes 3
Budo Top Nederland(BTN)
 NETHERLANDS (NED)
Terwijn Max   jongens 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band
        Budo Top Nederland(BTN), NETHERLANDS (NED) Trzeciak Luna   meisjes 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Budo Top Nederland(BTN), NETHERLANDS (NED) Verboom Fleur   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        Budo Top Nederland[2](BTN[2]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 3         Total athletes 3
BudoKai Kokoro(BKKokoro)
 NETHERLANDS (NED)
Isendoorn Isaac   jongens 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        BudoKai Kokoro(BKKokoro), NETHERLANDS (NED) Solak Emir Taha   jongens 14 tm 15 jaar kata
        BudoKai Kokoro(BKKokoro), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
BVL Fighting(NETHERLAND)
 NETHERLANDS (NED)
Bezemer Benjamin   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Blom Sieb   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule A
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) De Bruin Sylvie   meisjes 10 tm 11 jaar -40kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Faber Finn   jongens 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Gitenge Jesayah   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Grefkens Madelon   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Hol Sanne   meisjes 16 tm 17 jaar -59kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Hol Vince   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Jansen Jayden   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule B
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Jeronimus Kristian   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule A
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Sudson Juna   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) van Bommel Ise   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) van de Vlag Fico   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Van Leeuwen Joy   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) van Leeuwen Lynn   meisjes 08 tm 09 jaar +33kg
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) van Leeuwen Lynn   meisjes 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Van Loon Hilke   meisjes 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Verwoert Keano   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Wolf Amy   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule A
        BVL Fighting(NETHERLAND), NETHERLANDS (NED) Zwartveld Faas   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        BVL Fighting[1](NETHERLAND[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 20         Total athletes 19
Dojo Oosting(DO)
 NETHERLANDS (NED)
Biere Ritesh   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Hof Liam   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Hof Lily   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Jansen Loïs   meisjes 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Lijzenga Benjamin   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Mast Silke   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule B
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Munzebrock Sven   jongens 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Roosjen Jayden   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Tjepkema Celle   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Tjepkema Dana   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule A
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED) Zijlstra Jasper   jongens 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Dojo Oosting(DO), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 11         Total athletes 11
Fudoshin Roermond(FUDROER)
 NETHERLANDS (NED)
Classen Jesse   jongens 14 tm 15 jaar -63kg
        Fudoshin Roermond(FUDROER), NETHERLANDS (NED) Cox Vik   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Fudoshin Roermond(FUDROER), NETHERLANDS (NED) Kempees Dannic   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule A
        Fudoshin Roermond(FUDROER), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 3         Total athletes 3
FuRinKaZan(FuRinKaZan)
 NETHERLANDS (NED)
Lim Auric   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        FuRinKaZan[2](FuRinKaZan[2]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 1         Total athletes 1
Geoffrey Berens Karate Academy(GBKA)
 NETHERLANDS (NED)
Smeekens Lucas   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        Geoffrey Berens Karate Academy(GBKA), NETHERLANDS (NED) Visser Stijn   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule A
        Geoffrey Berens Karate Academy(GBKA), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Goshin(GAK)
 NETHERLANDS (NED)
Haverkort Maurits   jongens 16 tm 17 jaar -68kg
        Goshin(GAK), NETHERLANDS (NED) van Butselaar Jesse   jongens 16 tm 17 jaar +68kg
        Goshin(GAK), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Harmonie karate Do(KDH)
 NETHERLANDS (NED)
Dahmich Moussa   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Dahmich Moussa   jongens 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Fadriansyah Faiz   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Fadriansyah Faiz   jongens 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Ferrari Romeo   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Ferrari Romeo   jongens 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Ferrari selena   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Ferrari selena   meisjes 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Krens Elixandra   meisjes 12 tm 13 jaar +47kg
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Krens Elixandra   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Piasecka Stella   meisjes 16 tm 17 jaar +59kg
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Piasecka Stella   meisjes 16 tm 17 jaar kata
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Raghoenandan Reyel   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Raghoenandan Reyel   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Seck Mouhamed   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule B
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Seck Mouhamed   jongens 14 tm 15 jaar kata
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Slupskyi Yan   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Slupskyi Yan   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Sugawara Kyoji   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Harmonie karate Do(KDH), NETHERLANDS (NED) Sugawara Kyoji   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        Harmonie karate Do(KDH[4]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 20         Total athletes 10
Karate Do Smaal(Smaal)
 NETHERLANDS (NED)
Borsje Sophie   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        Karate Do Smaal(Smaal), NETHERLANDS (NED) Quach Sem   jongens 14 tm 15 jaar kata
        Karate Do Smaal(Smaal), NETHERLANDS (NED) Veenstra Veerle   meisjes 16 tm 17 jaar kata
        Karate Do Smaal[3](Smaal[3]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 3         Total athletes 3
Karate Moerdijk(KM)
 NETHERLANDS (NED)
Baeke Lucas   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Coenen Kaj   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule A
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Coenen Stian   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule A
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Couweleers Joshua   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Couweleers Joshua   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Dieke Giliano   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Janse Merjo   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Marsman Lars   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Marsman Lars   jongens 14 tm 15 jaar kata
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Nelemans Kyan   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Schneijderberg Nick   jongens 10 tm 11 jaar +43kg
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Sprenkels Casper   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Sprenkels Casper   jongens 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Sprenkels Daniel   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Tolenaars Marit   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) van Beuningen Nikki   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Volders Joshua   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Karate Moerdijk(KM), NETHERLANDS (NED) Volders Joshua   jongens 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Karate Moerdijk[7](KM[7]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 18         Total athletes 14
Karate Team Boelbaai(KTB)
 NETHERLANDS (NED)
Baas Reaven   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Bhoep Jimmy   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule B
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Bhoep Tess   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule A
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Boelbaai Noey   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule B
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Bouwman Jasmijn   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Flenter Aaliyah   meisjes 10 tm 11 jaar -40kg
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Smit Hayden   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule B
        Karate Team Boelbaai(KTB), NETHERLANDS (NED) Smit Marley   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karate Team Boelbaai[1](KTB[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 8         Total athletes 8
Karate Team Utrecht(KTU)
 NETHERLANDS (NED)
Al-obaydi Ayhem   jongens 14 tm 15 jaar -63kg
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED) Nguyen Emmaly   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED) Nguyen Myla   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED) Nguyen Nolan   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED) Pos Sasha   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED) Woen Chu Kai   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Karate Team Utrecht(KTU), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 6         Total athletes 6
Karate-do Academie Kenkai(Kenkai)
 NETHERLANDS (NED)
Janssen Thomas   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Karate-do Academie Kenkai(Kenkai), NETHERLANDS (NED) Janssen Thomas   jongens 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Karate-do Academie Kenkai(Kenkai), NETHERLANDS (NED) Mataheru Goran   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule A
        Karate-do Academie Kenkai(Kenkai), NETHERLANDS (NED) Mataheru Goran   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule B
        Karate-do Academie Kenkai(Kenkai), NETHERLANDS (NED) Tagzait Yanis   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Karate-do Academie Kenkai(Kenkai), NETHERLANDS (NED) Tagzait Yanis   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Karate-do Academie Kenkai[1](Kenkai[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 6         Total athletes 3
Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED)
 NETHERLANDS (NED)
Ahaddouch Qamar   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Alomar Maysam   meisjes 10 tm 11 jaar -40kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Arbaj Badr Din   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Arbaj Hafsa   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Arbaj Safya   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Boezaard Jace   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Boezaard Kaylee   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule B
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Bohoudi Amani   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule B
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Bohoudi Inssaf   meisjes 10 tm 11 jaar -40kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Bohoudi Yassin   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Boussallam Nada   meisjes 08 tm 09 jaar +33kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Bouyadou Maymouna   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Buduri Alban   jongens 16 tm 17 jaar -68kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Carrilho Hièro   jongens 10 tm 11 jaar -43kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) de Vlugt Realen   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Elhage Zahin   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) El Bouazzaouyi Maryam   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) El Jattari Mohammed Amine   jongens 14 tm 15 jaar +63kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) El Kharoubi Isa   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Erol Mira Sofia   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Hamdi Nada   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Ibrahimi Ilyas   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Idrissi Sakina   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Lućkin Ajla   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Meurs Robin   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule B
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Rahmouni Safia   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Rashid Mohamed   jongens 10 tm 11 jaar +43kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Rashid Sama   meisjes 08 tm 09 jaar +33kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Saforo Elijah   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Spruit Jazzairo   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Tenzali Romaissa   meisjes 12 tm 13 jaar +47kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Tomson Max   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule B
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Wens Anaïsa   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED) Zekri-Salhi Bara-ah   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Karateschool Fightin Nabil(KSFN, NED), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 34         Total athletes 34
Karateschool Yume Ken(Yume Ken)
 NETHERLANDS (NED)
Akalai Houlich Karim   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Ayachi Hajar   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Bosshardt Desmond   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Elghoul Yessin   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule B
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) el Haddouti Yassine   jongens 14 tm 15 jaar -63kg
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Moreno Ruiz Carolina   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Steltenpohl Taiga   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Terhalle Taets   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) van Eck Evan   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule B
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) van Eck Viggo   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule A
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) van Sloten Femke   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule A
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED) Victor Benson Mary Ann   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        Karateschool Yume Ken(Yume Ken), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 12         Total athletes 12
KLM Karate Club(KKCIKD)
 NETHERLANDS (NED)
Miyake Seon   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule A
        KLM Karate Club(KKCIKD), NETHERLANDS (NED) van Dijk Azadeh   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        KLM Karate Club(KKCIKD), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
KSI Karate Nederland(KSI Nederland)
 NETHERLANDS (NED)
Heemskerk Bram   jongens 14 tm 15 jaar +63kg
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED) Heemskerk Bram   jongens 14 tm 15 jaar kata
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED) Heemskerk Charlotte   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule B
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED) Heemskerk Charlotte   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED) Rosa Cepeda Yushua   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED) Rosa Cepeda Yushua   jongens 14 tm 15 jaar kata
        KSI Karate Nederland(KSI Nederland), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 6         Total athletes 3
Langstraat Karate ISK(LKISK)
 NETHERLANDS (NED)
Mijdam Ira   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Langstraat Karate ISK[1](LKISK[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 1         Total athletes 1
Rene Smaal Karate(RSK)
 NETHERLANDS (NED)
Albertus Liam   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Albertus Liam   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Bakker Maarten   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Bakker Sofie   meisjes 08 tm 09 jaar +33kg
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Bakker Sofie   meisjes 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Gaspersz Tijl   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Haandrikman Neira   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Latuely Elyza   meisjes 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Nijhof Lucy   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Nijmeijer Stephan   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Postma Wytze   jongens 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Quach Isa Moira   meisjes 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Rondhuis Dex   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule A
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Rondhuis Jula   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Schaap Noah   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Schut Dustin   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule A
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) Soukouridis Andronikos   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) van Dommele Shirel   meisjes 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) van Dommele Yaron   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) van IJzendoorn Britt   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule B
        Rene Smaal Karate(RSK), NETHERLANDS (NED) van IJzendoorn Romee   jongens 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band
        Rene Smaal Karate[10](RSK[10]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 21         Total athletes 19
Shidoshi-do Shotokan Karate-do(Shidoshi-do)
 NETHERLANDS (NED)
Jongebloet Sophia Daniella   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Shidoshi-do Shotokan Karate-do(Shidoshi-do), NETHERLANDS (NED) Jongebloet Sophia Daniella   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Shidoshi-do Shotokan Karate-do(Shidoshi-do), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 1
Shotokan Karateclub Etten-Leur(SKEL)
 NETHERLANDS (NED)
Verwaal Annah   meisjes 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Shotokan Karateclub Etten-Leur(SKEL), NETHERLANDS (NED) Verwaal Jade   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Shotokan Karateclub Etten-Leur(SKEL), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Shotokan Karatevereniging Funakoshi(Funakoshi)
 NETHERLANDS (NED)
Bos Yordy   jongens 14 tm 15 jaar +63kg
        Shotokan Karatevereniging Funakoshi(Funakoshi), NETHERLANDS (NED) Ouabouch Yasmina   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Shotokan Karatevereniging Funakoshi[1](Funakoshi[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri)
 NETHERLANDS (NED)
Boon Tijmen   jongens 16 tm 17 jaar +68kg
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Chen Albert   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Kleinveld Feline   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Leermakers Arthur   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Liang Danny   jongens 14 tm 15 jaar +63kg
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Meerens Ailyn   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule B
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Meyer Darian   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Muhic Nejla   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule A
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Ozdemir Ruhan   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule A
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Pertershoni Artur   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule B
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Prakash Samyak   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule B
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Roos Liv   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) Thoer Jasmijn   meisjes 12 tm 13 jaar +47kg
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) van Deventer Justen   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule B
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL(Elhatri), NETHERLANDS (NED) van Kampen Thomas   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        Sportcentrum Elhatri Eindhoven NL[1](Elhatri[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 15         Total athletes 15
Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH)
 NETHERLANDS (NED)
Bastinck Marijn   jongens 14 tm 15 jaar kata
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Blom Joost   jongens 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Bosman Milan   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule B
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Cuijpers Bram   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule B
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Engelbracht Cassidy   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule A
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Kalsbeek Jaimy   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Lucker Kyara   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Saleh Salim Timallah   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Schepers Merce   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule B
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) van de Guchte Lars   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED) Willemsen Mike   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule B
        Sportschool J. v.d. Hoofdakker(SS JvdH), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 11         Total athletes 11
Sportschool Muilwijk(04-006)
 NETHERLANDS (NED)
Aarden Thijs   jongens 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger Poule A
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Kouwenhoven Daan   jongens 14 tm 15 jaar -63kg
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Lammers Vivian   meisjes 12 tm 13 jaar +47kg
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Lammers Vivian   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Mlodawska Viktoria   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Ramkhelawan Sharon   meisjes 16 tm 17 jaar -59kg
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Ramkhelawan Sharon   meisjes 16 tm 17 jaar kata
        Sportschool Muilwijk(04-006), NETHERLANDS (NED) Roubos Sean   jongens 16 tm 17 jaar -68kg
        Sportschool Muilwijk[1](04-006), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 8         Total athletes 6
Sportschool van Laar(SVL)
 NETHERLANDS (NED)
Bakker Max   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Bouajoun Anouar   jongens 14 tm 15 jaar +63kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Brinkhuis Mats   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Budding Fabien   meisjes 14 tm 15 jaar +54kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Janssen Jasper   jongens 14 tm 15 jaar -55kg Poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Sangers Didi   meisjes 16 tm 17 jaar -59kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Theocharidis Dimitris   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Theocharidis Odysseas   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) van Holland Leonie   meisjes 08 tm 09 jaar -33kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) van Kerkhof Thijs   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule B
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) van Vliet Leroy   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) van Vliet Tyson   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Westeneng Gijs   jongens 14 tm 15 jaar -63kg
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Westeneng Nout   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule A
        Sportschool van Laar(SVL), NETHERLANDS (NED) Wijkniet Jorian   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule A
        Sportschool van Laar[1](SVL[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 15         Total athletes 15
Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE)
 NETHERLANDS (NED)
Bolkovic Femke   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Bouzian Inaya   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kata t/m oranje band
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Bouzian Inez   meisjes 10 tm 11 jaar +40kg Poule A
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Bouzian Inez   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule B
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Goldaracena - van Halen Mathilde   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Goldaracena - van Halen Mathilde   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Mansur Zara   meisjes 10 tm 11 jaar -40kg
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Mansur Zara   meisjes 10 tm 11 jaar kata groene band en hoger
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Marques Noah   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Marques Noah   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule A
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Prins Danique   meisjes 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED) Wegener Magnus   jongens 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band Poule B
        Team BUDO LIFESTYLE(BUDOLIFESTYLE), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 12         Total athletes 8
Unity99(Unity99)
 NETHERLANDS (NED)
Baars Melina   meisjes 16 tm 17 jaar +59kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Basdewsing Bruce   jongens 10 tm 11 jaar -39kg poule A
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Bergman Jelle   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule A
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Bie Jayden de   jongens 12 tm 13 jaar +50kg poule A
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Chan Sofie   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Drenkelford Jason   jongens 10 tm 11 jaar -43kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Fortunati Enea   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule B
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Hendriks Hendrik   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite -25kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Hoogendijk Luuk   jongens 08 tm 09 jaar +33kg Poule A
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Krechting Teun   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule B
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Lokhai Quinten   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Moelker Tim   jongens 08 tm 09 jaar -28kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Moelker Tim   jongens 08 tm 09 jaar kata groene band en hoger
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Neutink Elina   meisjes 12 tm 13 jaar -47kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Rüter Felicia   meisjes 08 tm 09 jaar -28kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Santander Klaassen Emilio   jongens en meisjes 5 tm 7 jaar kumite +25kg Poule B
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Santander Klaassen Isabella   meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Snoek Sander   jongens 12 tm 13 jaar -50kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Tavares Ashton   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) van der Blom Milan   jongens 08 tm 09 jaar -33kg poule A
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Van der Heiden Luuk   jongens 12 tm 13 jaar -43kg
        Unity99(Unity99), NETHERLANDS (NED) Wu Owen   jongens 10 tm 11 jaar -33kg Poule A
        Unity99[4](Unity99[4]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 22         Total athletes 21
Volkers Gym (Volkersgym)
 NETHERLANDS (NED)
Elhaddaoui Aya   meisjes 10 tm 11 jaar kata wit t/m oranje band poule A
        Volkers Gym (Volkersgym), NETHERLANDS (NED) El Haddaoui Yousra   meisjes 08 tm 09 jaar kata wit t/m oranje band
        Volkers Gym (Volkersgym), NETHERLANDS (NED) Monch Quinty   meisjes 14 tm 15 jaar kata
        Volkers Gym (Volkersgym), NETHERLANDS (NED) Riesebosch Kate   meisjes 12 tm 13 jaar kata groene band en hoger
        Volkers Gym (Volkersgym), NETHERLANDS (NED) Tuijnman Niels   jongens 12 tm 13 jaar kata wit t/m oranje band
        Volkers Gym (Volkersgym), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 5         Total athletes 5

        Teams: 31        Total entries: 278        Total athletes: 247

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-21 14:15:26 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE