All entries of this event
 
DIAMOND WORLD CUP 2017  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
Armenia Kick-boxing Federation(ARM)
 ARMENIA (ARM)
Aleksanyan Davit   2 LC 00002 YC M -32KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Aleksanyan Davit   3 KL 00002 YC M -32KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Amirkhanyan Tigran   2 LC 002 OC M -47 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Antonyan Noy   2 LC 00002 YC M -32KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Antonyan Noy   3 KL 00002 YC M -32KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Avetisyan Arayik   2 LC 001 OC M -42 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Avetisyan Arayik   3 KL 001 OC M -42 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Avetisyan Grigor   6 LK 048 S M -81 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Baghdasaryan Artush   2 LC 001 OC M -42 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Dallakyan Lilit   6 LK 053 S F -52 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Gevorgyan Pargev   5 FC 027 OJ M -71 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Gyulbudaghyan Vache   2 LC 00001 YC M -28KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Gyulbudaghyan Vache   3 KL 00001 YC M -28KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Hajoyan Surik   6 LK 046 S M -71 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Hakobyan Vladimir   3 KL 005 OC M -63 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Martirosyan Erik   2 LC 00003 YC M -37KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Martirosyan Erik   3 KL 00003 YC M -37KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Matevosyan Vrezh   3 KL 002 OC M -47 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Melikyan Volodya   6 LK 012 YJ M +81 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Minasyan Armen   6 LK 004 YJ M -51 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Movsesyan Vardan   6 LK 049 S M -86 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Sargsyan Ruben   2 LC 003 OC M -52 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Sargsyan Ruben   3 KL 003 OC M -52 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Sayadyan Davit   3 KL 00002 YC M -32KG
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM) Tsaturyan Narek   6 LK 026 OJ M -67 kg
        Armenia Kick-boxing Federation(ARM), ARMENIA (ARM):   Total entries: 25         Total athletes 19
Azerbaijan(AZE)
 AZERBAIJAN (AZE)
HAJIEV EMIL   6 LK 044 S M -63,5 kg
        Azerbaijan(AZE), AZERBAIJAN (AZE) MAMMADOV NURLAN   6 LK 042 S M -57 kg
        Azerbaijan(AZE), AZERBAIJAN (AZE) MAMMADOV RAMIZ   7 K1 043 S M -60 kg
        Azerbaijan[2](AZE[2]), AZERBAIJAN (AZE):   Total entries: 3         Total athletes 3
Belarus(Belarus)
 BELARUS (BLR)
Shytava Hanna   7 K1 056 S F -65 kg
        Belarus[1](Belarus[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 1         Total athletes 1
Järvenpään Kehäkarhut(Team Kehakarhut)
 FINLAND (FIN)
Lauslehto Hanne   5 FC 053 S F -52 kg
        Järvenpään Kehäkarhut(Team Kehakarhut), FINLAND (FIN) Puurunen Jenna   5 FC 054 S F -56 kg
        Järvenpään Kehäkarhut(Team Kehakarhut), FINLAND (FIN) Rinne Erika   5 FC 055 S F -60 kg
        Järvenpään Kehäkarhut(Team Kehakarhut), FINLAND (FIN) Saurama Akseli   5 FC 046 S M -71 kg
        Järvenpään Kehäkarhut(Team Kehakarhut), FINLAND (FIN):   Total entries: 4         Total athletes 4
WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH)
 INDIA (IND)
BHALERAO ARNAV ASHISH   031. BOYS PF CHILDREN -25
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) BHALERAO ARNAV ASHISH   4 MF 018 OC M SS
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) BHALERAO ARNAV ASHISH   4 MF 020 OC M SSW
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) CHHANDA LALIT MOHAN   1 PF 018 OC M -63 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) CHHANDA LALIT MOHAN   2 LC 005 OC M -63 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) KUMAR KULDEEP   2 LC 032 S M -69 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) KUMAR KULDEEP   3 KL 032 S M -69 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) MULAY MANAS PRAMOD   1 PF 004 YC M -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) MULAY MANAS PRAMOD   4 MF 019 OC M HSW
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) NARWAT REEMA   2 LC 014 OC F +65 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) NARWAT REEMA   3 KL 014 OC F +65 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) PATIL ADITYA SURENDRA   1 PF 020 OC M +69 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) PATIL ADITYA SURENDRA   4 MF 019 OC M HSW
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) PRASAD BASANT KUMAR OMM SAI   034. BOYS PF CHILDREN +32
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) PRASAD BASANT KUMAR OMM SAI   4 MF 017 OC M HS
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) RAUT PRATHAMESH DHANAJI   3 KL 001 OC M -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) REWALE KHUSHI SAGAR   1 PF 021 OC F -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) REWALE KHUSHI SAGAR   2 LC 008 OC F -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) SAKRIKAR ASHLESHA AVINASH   1 PF 021 OC F -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) SAKRIKAR ASHLESHA AVINASH   2 LC 008 OC F -42 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) WAGH PRAVIN ADINATH   2 LC 003 OC M -52 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND) WAGH PRAVIN ADINATH   3 KL 003 OC M -52 kg
        WAKO India Kickboxing Federation(WAKO INDIA - SANTOSH), INDIA (IND):   Total entries: 22         Total athletes 11
Iraq(Iraq)
 IRAQ (IRQ)
AL-BEHADILI AHMED HASAN ALI   2 LC 031 S M -63 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-BEHADILI AHMED HASAN ALI   3 KL 031 S M -63 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-ELAYAWI WWEAM QASIM AYYAL   2 LC 031 S M -63 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-ELAYAWI WWEAM QASIM AYYAL   3 KL 031 S M -63 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-GBURI AYAD SHIHAB AHMED   6 LK 050 S M -91 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-JEWARI RAMI ADIL MOHAMMED   6 LK 051 S M +91 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON   1 PF 053 S M +94 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON   2 LC 038 S M +94 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON   3 KL 038 S M +94 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-RUBAYE MUNTADHER ABDULHUSSEIN KHAIRI   2 LC 032 S M -69 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-RUBAYE MUNTADHER ABDULHUSSEIN KHAIRI   3 KL 032 S M -69 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL-SAEDI ALI SABAH MOHSIN   3 KL 030 S M -57 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) AL MOZANI MAHMOOD HAYDER JABER   2 LC 036 S M -89 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) HANNOON NOOR AHMED JASIM   6 LK 046 S M -71 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) IHSAN SHAFEEQ AJEEL AL SAMMARRAIE   1 PF 047 S M -69 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) IHSAN SHAFEEQ AJEEL AL SAMMARRAIE   2 LC 032 S M -69 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) KADHIM SAJJAD MOHAMMED KADHIM   7 K1 028 OJ M -75 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI   1 PF 050 S M -84 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI   2 LC 034 S M -79 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI   3 KL 034 S M -79 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI   1 PF 048 S M -74 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI   2 LC 033 S M -74 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI   3 KL 033 S M -74 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) SALEH MALIK FADHIL SALEH   2 LC 036 S M -89 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ) SALEH MALIK FADHIL SALEH   3 KL 036 S M -89 kg
        Iraq(Iraq), IRAQ (IRQ):   Total entries: 25         Total athletes 14
Byankhu(Byankhu)
 KAZAKHSTAN (KAZ)
Lyshanlo Ismail   3 KL 00002 YC M -32KG
        Byankhu(Byankhu), KAZAKHSTAN (KAZ):   Total entries: 1         Total athletes 1
Kazakhstan(Kazakhstan)
 KAZAKHSTAN (KAZ)
Kerimov Dauren   5 FC 048 S M -81 kg
        Kazakhstan(Kazakhstan), KAZAKHSTAN (KAZ) Kusaynov Serzhan   5 FC 040 S M -51 kg
        Kazakhstan(Kazakhstan), KAZAKHSTAN (KAZ) Nazarbekov Zhandos   7 K1 042 S M -57 kg
        Kazakhstan(Kazakhstan), KAZAKHSTAN (KAZ) Salimgereyev Salimzhan   5 FC 009 YJ M -67 kg
        Kazakhstan(Kazakhstan), KAZAKHSTAN (KAZ) Salimgereyev Zhanali   5 FC 042 S M -57 kg
        Kazakhstan(Kazakhstan), KAZAKHSTAN (KAZ) Shombalov Ayan   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Kazakhstan[1](Kazakhstan[1]), KAZAKHSTAN (KAZ):   Total entries: 6         Total athletes 6
Germes-proffee(G-P)
 KYRGYZSTAN (KGZ)
Kamalova Alina   7 K1 038 OJ F -70 kg
        Germes-proffee(G-P), KYRGYZSTAN (KGZ) Terenteva Anastasiia   7 K1 056 S F -65 kg
        Germes-proffee(G-P), KYRGYZSTAN (KGZ):   Total entries: 2         Total athletes 2
SK Kosmos(SK Kosmos)
 KYRGYZSTAN (KGZ)
Abduraimov Mamir   3 KL 038 S M +94 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Abidzhan Bahtinur   7 K1 044 S M -63,5 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Abidzhan Kutlugbek   3 KL 031 S M -63 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Adzhiev Ozodbek   6 LK 006 YJ M -57 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Fozilzhan Ikbol   6 LK 044 S M -63,5 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Ibragimov Furkat   6 LK 048 S M -81 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Makhsudov Shavkatbek   6 LK 006 YJ M -57 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Mendibaev Bekzhan   6 LK 024 OJ M -60 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Rozbaev Ahror   6 LK 003 YJ M -48 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Saidislom Rahimzhon   7 K1 042 S M -57 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Seyitbek Munarbek   5 FC 042 S M -57 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ) Tohtasin Saidullo   6 LK 006 YJ M -57 kg
        SK Kosmos(SK Kosmos), KYRGYZSTAN (KGZ):   Total entries: 12         Total athletes 12
Vostok(Vostok)
 KYRGYZSTAN (KGZ)
Begmatov Chingiz   6 LK 042 S M -57 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ) Kambarov Hajiakbor   6 LK 001 YJ M -42 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ) Kasymov Mirbek   6 LK 006 YJ M -57 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ) Murzakanov Shamil   6 LK 008 YJ M -63,5 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ) Nurmamatov Raatbek   3 KL 001 OC M -42 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ) Rahmatov Abdulbory   3 KL 001 OC M -42 kg
        Vostok(Vostok), KYRGYZSTAN (KGZ):   Total entries: 6         Total athletes 6
Norway(Norway)
 NORWAY (NOR)
Naess Thea Therese Vingmark   5 FC 055 S F -60 kg
        Norway(Norway), NORWAY (NOR):   Total entries: 1         Total athletes 1
Anapa(K-1)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Zaytsev Oleg   2 LC 047 V M +89 kg
         Anapa[1](K-1[1][1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
GoldenDragon(GoldenDragon)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Ayupov Ruslan   1 PF 003 YC M -37 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ayupov Ruslan   1 PF 004 YC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Demidenko Vladislav   1 PF 003 YC M -37 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Demidenko Vladislav   1 PF 004 YC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dubinskyi Nikita   1 PF 018 OC M -63 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dubinskyi Nikita   2 LC 005 OC M -63 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Humenne Valentin   1 PF 029 J M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Humenne Valentin   2 LC 015 J M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kasyanov Alexander   1 PF 032 J M -74 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kasyanov Alexander   2 LC 019 J M -79 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kosenko Maxim   1 PF 029 J M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kosenko Maxim   2 LC 030 S M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kotov Danil   1 PF 014 OC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kupreichik Artem   1 PF 017 OC M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kupreichik Artem   1 PF 018 OC M -63 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lepihov Danil   1 PF 004 YC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lepihov Danil   1 PF 005 YC M -47 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lobzev Maxim   1 PF 001 YC M -28 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lobzev Maxim   1 PF 002 YC M -32 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Melnikov Dmitry   1 PF 003 YC M -37 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Melnikov Dmitry   1 PF 004 YC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Melnikov Dmitry   2 LC 00003 YC M -37KG
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Motryk Kristina   1 PF 057 S F -65 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Motryk Kristina   2 LC 041 S F -60 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pererezhko Dmitry   1 PF 017 OC M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pererezhko Dmitry   2 LC 004 OC M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sigitov Ivan   1 PF 016 OC M -52 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sigitov Ivan   1 PF 017 OC M -57 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ternovoy Matvey   1 PF 005 YC M -47 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ternovoy Matvey   1 PF 006 YC M +47 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Useinov Emil   1 PF 026 OC F -65 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Useinov Emil   2 LC 013 OC F -65 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vitsikhovsky Vladimir   1 PF 003 YC M -37 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vitsikhovsky Vladimir   1 PF 004 YC M -42 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yaroshenko Ilya   1 PF 018 OC M -63 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yaroshenko Ilya   1 PF 019 OC M -69 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zalertsev Maxim   033. BOYS PF CHILDREN -32
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zalertsev Maxim   034. BOYS PF CHILDREN +32
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zavada Denis   1 PF 003 YC M -37 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zhdanov Egor   1 PF 015 OC M -47 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zhdanov Egor   1 PF 016 OC M -52 kg
         GoldenDragon(GoldenDragon), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 41         Total athletes 21
The Urals Character(TUC)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
BUKHVALOV SERGEY   3 KL 047 V M -89 KG
         The Urals Character(TUC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) MOKIN STANISLAV   5 FC 027 OJ M -71 kg
         The Urals Character(TUC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) PERTSEV IVAN   5 FC 003 YJ M -48 kg
         The Urals Character(TUC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) ZYKOV ALBERT   5 FC 044 S M -63,5 kg
         The Urals Character(TUC), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 4         Total athletes 4
Academia Boevikh Isskustv(ABI Kaliningrad)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Nikolaeva Eleonora   6 LK 018 YJ F -56 kg
        Academia Boevikh Isskustv(ABI Kaliningrad), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Academia Fight Style(Fight Style)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Pasechnik Vladislav   1 PF 002 YC M -32 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pasechnik Vladislav   1 PF 003 YC M -37 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pasechnik Vladislav   2 LC 00002 YC M -32KG
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pligin Vladimir   1 PF 019 OC M -69 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pligin Vladimir   1 PF 020 OC M +69 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pligin Vladimir   2 LC 006 OC M -69 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prasol Daniil   1 PF 015 OC M -47 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prasol Daniil   1 PF 016 OC M -52 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prasol Daniil   2 LC 002 OC M -47 kg
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prasol Elisey   031. BOYS PF CHILDREN -25
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sofyanik Ivan   031. BOYS PF CHILDREN -25
        Academia Fight Style(Fight Style), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 11         Total athletes 5
Adygeya(Adygeya)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Davtyan Ludvig   6 LK 024 OJ M -60 kg
        Adygeya(Adygeya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Melikbekyan Vaginak   5 FC 006 YJ M -57 kg
        Adygeya(Adygeya), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
ALFA KUDO VELIKIE LUKI(ALFA KUDO)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
ANDRUSOV VLADIMIR   2 LC 047 V M -89 kg
        ALFA KUDO VELIKIE LUKI(ALFA KUDO), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
ALFA(ALFA)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Lebedev Andrey   7 K1 048 S M -81 kg
        ALFA(ALFA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shamray Sergey   3 KL 004 OC M -57 kg
        ALFA(ALFA), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
Amurskaya oblast(Amurskaya obl.)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Krutelev Sergey   7 K1 047 S M -75 kg
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Krylov Kirill   1 PF 006 YC M +47 kg
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Krylov Kirill   2 LC 00006 YC M +47KG
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kuzmina Sofia   1 PF 009 YC F -37 kg
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kuzmina Sofia   2 LC 00009 YC F -37KG
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mishenkova Varvara   1 PF 009 YC F -37 kg
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mishenkova Varvara   2 LC 00008 YC F -32KG
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Navruzov Rustam   7 K1 026 OJ M -67 kg
        Amurskaya oblast(Amurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 8         Total athletes 5
Armavir federation kickboxing(AFK)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Astashov Nikita   2 LC 00004 YC M -42KG
        Armavir federation kickboxing(AFK), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Stolyarevskiy Gennadiy   2 LC 035 S M -84 kg
        Armavir federation kickboxing(AFK), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
belgorod region(belgrod )
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bogatyr Alexander   1 PF 020 OC M +69 kg
        belgorod region(belgrod ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chernova Irina   1 PF 022 OC F -46 kg
        belgorod region(belgrod ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Krzemenevskiy Vladislav   1 PF 018 OC M -63 kg
        belgorod region(belgrod ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Titov Oleg   1 PF 030 J M -63 kg
        belgorod region(belgrod ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zorina Anna   1 PF 024 OC F -55 kg
        belgorod region(belgrod ), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5
Belgorod(BDDT)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Abramov Vladimir   7 K1 008 YJ M -63,5 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fokina Vladislava   7 K1 038 OJ F -70 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gusev Igor   7 K1 046 S M -71 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kalitin Konstantin   2 LC 004 OC M -57 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khalmirzaev Oibek   7 K1 005 YJ M -54 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kutsherevskii Alexandr   2 LC 00004 YC M -42KG
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shakleina Natalia   7 K1 035 OJ F -56 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sylka Nikita   2 LC 017 J M -69 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Voloshkin Nikita   2 LC 005 OC M -63 kg
        Belgorod(BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Voropaev Nikita   7 K1 045 S M -67 kg
        Belgorod[1](BDDT), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 10         Total athletes 10
Boevie Perchatki(BP)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Aslonyan Sofiya   2 LC 00004 YC M -42KG
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhandzhuliya Zurab   033. BOYS PF CHILDREN -32
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozov Evgeniy   2 LC 004 OC M -57 kg
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shpankin Borislav   5 FC 051 S M +91 kg
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Smoliy Mikhail   5 FC 007 YJ M -60 kg
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Strelchenko Valeriy   3 KL 00002 YC M -32KG
        Boevie Perchatki(BP), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Trenkin Alexey   5 FC 049 S M -86 kg
        Boevie Perchatki[1](BP[1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 7         Total athletes 7
Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Abdullin Zufar   1 PF 050 S M -84 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abdullin Zufar   3 KL 036 S M -89 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Alfyorov Alexander   2 LC 003 OC M -52 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Arskiy Vasiliy   2 LC 034 S M -79 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gazizov Nail   2 LC 015 J M -57 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mavlutov Danil   7 K1 021 OJ M -51 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shafikov Vilen   2 LC 034 S M -79 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sharipov Artur   2 LC 005 OC M -63 kg
        Burevestnik, Chelyabinsk(Burevestnik, Chelyabinsk), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 8         Total athletes 7
CABA(CABA)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Avzalov Radik   7 K1 028 OJ M -75 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gabdrakhmanov Denis   6 LK 024 OJ M -60 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Harisova Kamilla   7 K1 016 YJ F -48 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hisamov Nurislam   3 KL 001 OC M -42 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ivanov Sergey   7 K1 002 YJ M -45 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Malikova Kristina   7 K1 017 YJ F -52 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mihanov Alexey   2 LC 030 S M -57 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nurtdinova Angelina   7 K1 035 OJ F -56 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tagirova Regina   7 K1 016 YJ F -48 kg
        CABA(CABA), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 9         Total athletes 9
Chechnya(Chechnya)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Ahmatov Ramzan   7 K1 046 S M -71 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Akhmatov Khamzat   7 K1 004 YJ M -51 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Arsamikov Ramzan   7 K1 009 YJ M -67 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bersanukaev Dukvaha   2 LC 036 S M -89 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bersanukaev Dukvaha   3 KL 036 S M -89 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dadaev Lanbert   7 K1 007 YJ M -60 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hadzhiev Muhammed   7 K1 009 YJ M -67 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Inarkaev Ali   2 LC 002 OC M -47 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Inarkaev Ali   3 KL 002 OC M -47 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Isaev Dzhandula   3 KL 005 OC M -63 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kaigarov Halid   3 KL 00006 YC M +47KG
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kaigarov Idris   3 KL 00003 YC M -37KG
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khatuev Iskhadzni   3 KL 00003 YC M -37KG
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mahaev Hasanbek   3 KL 00005 YC M -47KG
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mahmaev Ibragim   7 K1 002 YJ M -45 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Maidov Ibragim   7 K1 048 S M -81 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Meziev Islam   6 LK 003 YJ M -48 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Movsulov Adlan   7 K1 021 OJ M -51 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Murtiev Ali   1 PF 014 OC M -42 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Murtiev Ali   2 LC 001 OC M -42 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Raisov Mansur   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Saidulaev Amruddin   7 K1 026 OJ M -67 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tazuev Tamerlan   1 PF 014 OC M -42 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tazuev Tamerlan   3 KL 001 OC M -42 kg
        Chechnya(Chechnya), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 24         Total athletes 20
CSKA Moscow(CSKA Moscow)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Antonov Kirill   6 LK 051 S M +91 kg
        CSKA Moscow(CSKA Moscow), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nagornyi Anton   6 LK 047 S M -75 kg
        CSKA Moscow(CSKA Moscow), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vetrov Alexandr   5 FC 032 OJ M +91 kg
        CSKA Moscow(CSKA Moscow), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
CSKA, ST.Petersburg(CSKA, SPb)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kostyakova Natalia   1 PF 055 S F -55 kg
        CSKA, ST.Petersburg(CSKA, SPb), RUSSIAN FEDERATION (RUS) SHESTERIKOVA ULIANA   1 PF 057 S F -65 kg
        CSKA, ST.Petersburg(CSKA, SPb), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
Dagestan(FKD)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Abdulmedzhidov Ibragim   7 K1 043 S M -60 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abdurahmanov Magomed   6 LK 026 OJ M -67 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abdurahmanov Magomedrasul   7 K1 003 YJ M -48 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Akhmedov Islam   2 LC 00002 YC M -32KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Akhmedov Islam   3 KL 00002 YC M -32KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Akhmedov Rasul   7 K1 009 YJ M -67 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Amaev Abdulla   6 LK 047 S M -75 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Amirgamzaev Magomedhabib   2 LC 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Amirgamzaev Magomedhabib   3 KL 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Aydiev Tagir   6 LK 049 S M -86 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Butaev Salim   6 LK 008 YJ M -63,5 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Daniyalbekov Anvarbek   7 K1 048 S M -81 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzanbekov Abdulvagid   7 K1 008 YJ M -63,5 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhamalov Sharapudin   7 K1 026 OJ M -67 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhangishiev Abbubakar   5 FC 026 OJ M -67 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhanhuvatov Muslim   7 K1 023 OJ M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhavatov Dzabrail   7 K1 050 S M -91 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gadzhimuradov Abdurakhman   2 LC 00001 YC M -28KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gadzhimuradov Abdurakhman   3 KL 00001 YC M -28KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gadziev Abdulhakim   7 K1 022 OJ M -54 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gadziev Magomed-Kamil   7 K1 051 S M +91 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ibalaev Isa   6 LK 042 S M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Isaev Butta   3 KL 00002 YC M -32KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ismaev Abdulgamid   7 K1 044 S M -63,5 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Israpilov Magomedkarim   3 KL 003 OC M -52 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kazanbiev Kazanbi   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khizriev Khaybula   2 LC 003 OC M -52 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khizriev Khaybula   3 KL 003 OC M -52 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Labazanov Aslutdin   3 KL 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomednurov Nursultan   2 LC 00004 YC M -42KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomednurov Nursultan   3 KL 00004 YC M -42KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Akhmed   2 LC 00003 YC M -37KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Akhmed   3 KL 00003 YC M -37KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Alikhan   2 LC 00004 YC M -42KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Alikhan   3 KL 00004 YC M -42KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Islam   6 LK 047 S M -75 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Islam   3 KL 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomedarip   7 K1 008 YJ M -63,5 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomednur   3 KL 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomedsaid   2 LC 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomedsaid   3 KL 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomed   2 LC 005 OC M -63 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Magomed   3 KL 005 OC M -63 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Muhtar   2 LC 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Muhtar   3 KL 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Rustam   7 K1 007 YJ M -60 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Shamil   2 LC 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedov Shamil   3 KL 001 OC M -42 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedzagirov Magomed   3 KL 030 S M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mansurov Gazimagomed   2 LC 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mansurov Gazimagomed   3 KL 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Muhurov Islam   3 KL 00002 YC M -32KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Murtuzov Murtuz   6 LK 008 YJ M -63,5 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Musaev Magomed-Kamil   5 FC 047 S M -75 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Omarov Alibulat   3 KL 00002 YC M -32KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Omarov Rapibek   3 KL 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Osmanov Magomed   2 LC 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Osmanov Magomed   3 KL 002 OC M -47 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ragimov Rustam   7 K1 051 S M +91 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ramazanov Zaur   2 LC 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ramazanov Zaur   3 KL 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Saipov Hizri   6 LK 046 S M -71 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shikhmetov Osman   7 K1 027 OJ M -71 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sultanaliev Sultan   2 LC 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sultanaliev Sultan   3 KL 004 OC M -57 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zalimhanov Murad   7 K1 009 YJ M -67 kg
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zalimkhanov Iman   2 LC 00001 YC M -28KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zalimkhanov Iman   3 KL 00001 YC M -28KG
        Dagestan(FKD), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 68         Total athletes 52
Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Boev Danil   7 K1 007 YJ M -60 kg
        Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Danilov Nikita   7 K1 043 S M -60 kg
        Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khamitov Islam   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shiryaev Danil   7 K1 008 YJ M -63,5 kg
        Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sidorov Danil   7 K1 003 YJ M -48 kg
        Dmitriy Donskoi(Dm Donskoi), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5
Dragunov s single combat center(IZHEVSK KICKBOXING)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Sadrutdinov Aydar   7 K1 026 OJ M -67 kg
        Dragunov s single combat center(IZHEVSK KICKBOXING), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
DUSH m.r. Stavropolskiy(DUSH m.r. Stavropolskiy)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bayscheryakova Alexandra   7 K1 017 YJ F -52 kg
        DUSH m.r. Stavropolskiy(DUSH m.r. Stavropolskiy), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khrenova Yuliya   7 K1 016 YJ F -48 kg
        DUSH m.r. Stavropolskiy(DUSH m.r. Stavropolskiy), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Paziy Evgeniy   3 KL 001 OC M -42 kg
        DUSH m.r. Stavropolskiy(DUSH m.r. Stavropolskiy), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
DUSH Victoria(Victoria)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Alekseenko Roman   1 PF 018 OC M -63 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Alekseenko Roman   1 PF 019 OC M -69 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hramushin Alexandr   1 PF 015 OC M -47 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hramushin Alexandr   1 PF 016 OC M -52 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Levaeva Yana   1 PF 055 S F -55 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Levaeva Yana   2 LC 025 J F -55 kg
        DUSH Victoria(Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 3
DUSH Victoria(DUSH Victoria)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Berdiev Shamil   2 LC 038 S M +94 kg
        DUSH Victoria(DUSH Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Doroshenko Zlata   2 LC 009 OC F -46 kg
        DUSH Victoria(DUSH Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sergeev Anatoliy   1 PF 019 OC M -69 kg
        DUSH Victoria(DUSH Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sergeev Ivan   1 PF 017 OC M -57 kg
        DUSH Victoria(DUSH Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vevel Olga   2 LC 012 OC F -60 kg
        DUSH Victoria(DUSH Victoria), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zinovev Nikita   2 LC 032 S M -69 kg
        DUSH Victoria[1](DUSH Victoria[1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 6
DUSH №3(DUSH №3)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Aaa Aaa   033. BOYS PF CHILDREN -32
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Achmiz Islam   2 LC 00003 YC M -37KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Arzuman Ashot   2 LC 004 OC M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Belashov Konstantin   5 FC 003 YJ M -48 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Berdiev Shamil   5 FC 006 YJ M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Cherepov Vladislav   5 FC 025 OJ M -63,5 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Cvetkov Ilya   2 LC 00003 YC M -37KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Goncharuk Ekaterina   2 LC 003 OC M -52 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gorbashev Daniil   2 LC 030 S M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gorbashev Denis   2 LC 031 S M -63 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grebenkin Savelii   6 LK 001 YJ M -42 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Horochenkova Anna   6 LK 006 YJ M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Jitnik Vitalii   6 LK 006 YJ M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kashpor Tatiana   5 FC 020 YJ F +60 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kazaryan Artem   2 LC 00006 YC M +47KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kazaryan Vartan   6 LK 004 YJ M -51 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Konik Karolina   2 LC 012 OC F -60 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Krivdenko Maksim   5 FC 006 YJ M -57 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Manuilidi Aleksandr   2 LC 005 OC M -63 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mashtabei Denis   2 LC 010 OC F -50 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Misiyk Anton   2 LC 002 OC M -47 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Polynkov Arnold   2 LC 00003 YC M -37KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shabalina Julia   5 FC 026 OJ M -67 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shagaipov Vadim   5 FC 014 YJ M +81 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ubivala Lado   3 KL 033 S M -74 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vasiliev Daniil   2 LC 00003 YC M -37KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Volf Garri   2 LC 00001 YC M -28KG
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Voloshin Akim   5 FC 009 YJ M -67 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaklyuchnov Matvei   033. BOYS PF CHILDREN -32
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zinoviev Nikita   7 K1 005 YJ M -54 kg
        DUSH №3(DUSH №3), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 30         Total athletes 30
DUSSH Unost, Bugulma(DUSSH Unost, Bugulma)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Arslanov Timur   5 FC 008 YJ M -63,5 kg
        DUSSH Unost, Bugulma(DUSSH Unost, Bugulma), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bebikov Vladislav   5 FC 006 YJ M -57 kg
        DUSSH Unost, Bugulma(DUSSH Unost, Bugulma), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
DUSSH-2 MIKHAYLOVKA, VOLGOGRAD REGION(DUSSH-2 MIKHAYLOVKA)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Alexandrov Yaroslav   7 K1 007 YJ M -60 kg
        DUSSH-2 MIKHAYLOVKA, VOLGOGRAD REGION(DUSSH-2 MIKHAYLOVKA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yastrebova Veronika   7 K1 016 YJ F -48 kg
        DUSSH-2 MIKHAYLOVKA, VOLGOGRAD REGION(DUSSH-2 MIKHAYLOVKA), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
DZIDZIGURI(DL)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Anisimov Artyom   5 FC 009 YJ M -67 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Beria Georgi   2 LC 002 OC M -47 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Brovkov Nikita   5 FC 010 YJ M -71 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ketrar Damir   2 LC 00002 YC M -32KG
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Koch Fatma-Maria   1 PF 021 OC F -42 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Koch Fatma-Maria   2 LC 008 OC F -42 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Koch Seval-Olga   1 PF 009 YC F -37 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Koch Seval-Olga   2 LC 00009 YC F -37KG
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Letyagin Oleg   2 LC 004 OC M -57 kg
        DZIDZIGURI(DL), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 9         Total athletes 7
FAYD(Full-kick, Low-kick)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bochkarev Konstantin   6 LK 047 S M -75 kg
        FAYD(Full-kick, Low-kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Safronov Andrey   5 FC 050 S M -91 kg
        FAYD(Full-kick, Low-kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
FC Bars(Bars)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Boryakshev Danil   2 LC 00004 YC M -42KG
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhabirov Muslim   2 LC 005 OC M -63 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhabirov Said-Emin   7 K1 010 YJ M -71 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzhabirov Zaurbek   7 K1 027 OJ M -71 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gadzhiev Renat   2 LC 00002 YC M -32KG
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gerdlezheva Darya   7 K1 038 OJ F -70 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hidirov Shakhban   7 K1 002 YJ M -45 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mahamaev Magomed   6 LK 006 YJ M -57 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Peseckiy Vyacheslav   2 LC 003 OC M -52 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Plotnikov Sergey   7 K1 022 OJ M -54 kg
        FC Bars(Bars), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 10         Total athletes 10
Feather(Feather)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Gimaletdinov Timyr   6 LK 004 YJ M -51 kg
        Feather(Feather), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rakhmatullin Damir   2 LC 00004 YC M -42KG
        Feather(Feather), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Gravshenkov Gleb   5 FC 011 YJ M -75 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kolbin Mihail   5 FC 009 YJ M -67 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kurunin Ignat   2 LC 00005 YC M -47KG
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kurunin Ignat   3 KL 00005 YC M -47KG
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Miroshnichenko Nikita   1 PF 004 YC M -42 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Miroshnichenko Nikita   2 LC 00004 YC M -42KG
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Miroshnichenko Nikita   3 KL 00004 YC M -42KG
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nozdrin Vitali   5 FC 007 YJ M -60 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Suchkov Vladislav   033. BOYS PF CHILDREN -32
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Volozanin Alexandr   2 LC 007 OC M +69 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Volozanin Alexandr   3 KL 007 OC M +69 kg
        Federation of kickboxing and martial-arts(Federation of kickboxing Crimea), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 11         Total athletes 7
Fight Club Ratibor(Ratibor)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kochetkov Andrey   5 FC 014 YJ M +81 kg
        Fight Club Ratibor(Ratibor), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Platonov Viktor   5 FC 051 S M +91 kg
        Fight Club Ratibor[1](Ratibor[1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
FKS(FKS)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Akopyan Artyom   2 LC 00001 YC M -28KG
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Idrisov Dzamalutdin   7 K1 041 S M -54 kg
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Minasov Artyom   6 LK 045 S M -67 kg
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shikirov Victor   2 LC 00006 YC M +47KG
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shmalko Eduard   5 FC 007 YJ M -60 kg
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zinovieva Natalia   7 K1 053 S F -52 kg
        FKS(FKS), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 6
GBU RK DUSH 8(DUSH 8)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Ablyamitov Asan   2 LC 019 J M -79 kg
        GBU RK DUSH 8(DUSH 8), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bardanashvili Tedi   1 PF 030 J M -63 kg
        GBU RK DUSH 8(DUSH 8), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bardanashvili Tedi   2 LC 016 J M -63 kg
        GBU RK DUSH 8(DUSH 8), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 2
GlobalfightGUM(GFG)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kruzkova Anastasiya   7 K1 057 S F -70 kg
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Merchuk Marina   7 K1 054 S F -56 kg
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nesterov Konstantin   2 LC 047 V M -89 kg
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nesterov Konstantin   3 KL 047 V M -89 KG
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nurmagomedov Rashid   3 KL 001 OC M -42 kg
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Strahova Evgeniya   7 K1 052 S F -48 kg
        GlobalfightGUM(GFG), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 5
Irkutskaya oblast(FKI)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Balandina Diana   2 LC 025 J F -55 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Brusenko Ivan   034. BOYS PF CHILDREN +32
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bush Danil   2 LC 00003 YC M -37KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bush Danil   3 KL 00003 YC M -37KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzoblaev Eric   2 LC 00003 YC M -37KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dzoblaev Eric   3 KL 00003 YC M -37KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Galiev Slava   7 K1 027 OJ M -71 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gladkih Roman   2 LC 031 S M -63 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Glibenhyk Diana   2 LC 010 OC F -50 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Glibenhyk Diana   3 KL 010 OC F -50 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gorbunov Denis   3 KL 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grebenyuk Lev   2 LC 00004 YC M -42KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gurinovich Kirill   3 KL 003 OC M -52 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hikmatullin Artem   1 PF 002 YC M -32 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hikmatullin Artem   2 LC 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hikmatullin Artem   3 KL 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kharlov Denis   3 KL 007 OC M +69 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozlov Daniil   2 LC 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozlov Daniil   3 KL 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozlov Maksim   2 LC 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozlov Maksim   3 KL 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kreidenkov Matvey   3 KL 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kulbachenko Matvey   2 LC 00003 YC M -37KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lapkin Vadim   1 PF 002 YC M -32 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lapkin Vadim   3 KL 00002 YC M -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Makarov Sergey   5 FC 040 S M -51 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Milyukhanova Anna   2 LC 00008 YC F -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Milyukhanova Anna   3 KL 00008 YC F -32KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozov Ilya   2 LC 001 OC M -42 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozov Ilya   3 KL 001 OC M -42 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Novikova Angelina   2 LC 010 OC F -50 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Novikova Angelina   3 KL 010 OC F -50 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Novitsky Alexander   3 KL 00006 YC M +47KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pilein Roman   2 LC 00004 YC M -42KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pilein Roman   3 KL 00004 YC M -42KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ribachik Ivan   2 LC 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ribachik Ivan   3 KL 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ribin Vsevolod   1 PF 001 YC M -28 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ribin Vsevolod   3 KL 00001 YC M -28KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Saklakov Egor   5 FC 004 YJ M -51 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Savateev Silantiy   2 LC 007 OC M +69 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shikhabov Salman   3 KL 047 V M -89 KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shipulin Maksim   2 LC 019 J M -79 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shipulin Maksim   3 KL 033 S M -74 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shiryaev Ivan   2 LC 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shiryaev Ivan   3 KL 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shleyer German   2 LC 00006 YC M +47KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shleyer German   3 KL 00006 YC M +47KG
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Singin Aleksei   5 FC 025 OJ M -63,5 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Stremilov Artem   2 LC 005 OC M -63 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Truskavetsky Ruslan   7 K1 005 YJ M -54 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vasilyev Dmitry   2 LC 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vasilyev Dmitry   3 KL 002 OC M -47 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zanina Elizaveta   7 K1 033 OJ F -48 kg
        Irkutskaya oblast(FKI), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 54         Total athletes 36
ITF-Stalingrad(Stalingrad)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Zvonovskaya Tatyana   2 LC 00011 YC F -47KG
        ITF-Stalingrad(Stalingrad), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Kam. k .Fed. Kickboxing(KKFK)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cherednichenko Tatyana   6 LK 018 YJ F -56 kg
        Kam. k .Fed. Kickboxing(KKFK), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Chechenev Alexey   1 PF 062 V M -74 kg
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grigoriev Georgiy   2 LC 00006 YC M +47KG
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grigoriev Georgiy   3 KL 00006 YC M +47KG
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ilyasov Ruslan   1 PF 048 S M -74 kg
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ilyasov Ruslan   2 LC 033 S M -74 kg
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sapegin Alexandr   3 KL 034 S M -79 kg
        Kaskad DSHP Chelyabinsk(Kaskad), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 4
KBR Federation(KBR Federation)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Habitezhev Kantemir   2 LC 00003 YC M -37KG
        KBR Federation(KBR Federation), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kagazezhev Kantemir   5 FC 004 YJ M -51 kg
        KBR Federation(KBR Federation), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sanchokov Mulid   2 LC 005 OC M -63 kg
        KBR Federation(KBR Federation), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaramishev Kantemir   5 FC 002 YJ M -45 kg
        KBR Federation(KBR Federation), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 4         Total athletes 4
KBR(KBR)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Hapzev Alan   3 KL 00002 YC M -32KG
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Hochuev Muhamat   5 FC 047 S M -75 kg
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Indarokov Alan   3 KL 00001 YC M -28KG
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kanukoev Eldar   6 LK 051 S M +91 kg
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Marat Soblirov   3 KL 001 OC M -42 kg
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mirzoev Hadzhi-Murat   3 KL 00003 YC M -37KG
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sheriev Muhamed   2 LC 00003 YC M -37KG
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sheriev Muhamed   3 KL 00003 YC M -37KG
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zhangorazov Islam   5 FC 048 S M -81 kg
        KBR(KBR), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 9         Total athletes 8
Kickbox Fighter(KF)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Arbuzov Dmitriy   7 K1 047 S M -75 kg
        Kickbox Fighter(KF), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozova Ksenia   6 LK 018 YJ F -56 kg
        Kickbox Fighter(KF), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shabalina Olesya   5 FC 020 YJ F +60 kg
        Kickbox Fighter(KF), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
Kickboxing Astrakhan(Astrakhan)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Andryushkevich Nikita   2 LC 00004 YC M -42KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Dmitriev Alexey   2 LC 001 OC M -42 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fedosyuk Elizaveta   2 LC 014 OC F +65 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kalieva Rada   2 LC 025 J F -55 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khaskhanov Mohammad   2 LC 00002 YC M -32KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khaskhanova Fariza   5 FC 057 S F -70 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kochemasova Zinaida   1 PF 055 S F -55 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Matveev Alexandr   2 LC 00003 YC M -37KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Musaev Arsen   2 LC 00005 YC M -47KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pak Vilent   3 KL 015 J M -57 kg
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pertceva Tatyana   2 LC 00011 YC F -47KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vostrikov Timofey   2 LC 00004 YC M -42KG
        Kickboxing Astrakhan(Astrakhan), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 12         Total athletes 12
KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Gavrikov Artem   1 PF 016 OC M -52 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gavrikov Artem   2 LC 003 OC M -52 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gavrikov Artem   3 KL 004 OC M -57 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gorbachevа Julia   2 LC 014 OC F +65 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Korneev Stepan   2 LC 007 OC M +69 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Korneev Stepan   3 KL 006 OC M -69 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kurbonov Ayub   3 KL 005 OC M -63 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Novkin Sergey   1 PF 020 OC M +69 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Novkin Sergey   2 LC 006 OC M -69 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prokopiev Nikita   1 PF 018 OC M -63 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prokopiev Nikita   1 PF 019 OC M -69 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prokopiev Nikita   2 LC 005 OC M -63 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rozalizhon Ayatillo   6 LK 001 YJ M -42 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaitcev Vladislav   1 PF 004 YC M -42 kg
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA(KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaitcev Vladislav   3 KL 00004 YC M -42KG
        KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA[1](KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA[1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 15         Total athletes 8
Kickboxing federation of Sakha (KFS)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Dyakonov Rustam   2 LC 001 OC M -42 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fedorov Igor   6 LK 047 S M -75 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grigoryev Aleksandr   2 LC 046 V M -74 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grigoryev Aleksandr   3 KL 046 V M -74 KG
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lomporov Viktor   5 FC 005 YJ M -54 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Oboev Aisen   2 LC 00001 YC M -28KG
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Semenov Archylan   5 FC 003 YJ M -48 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Semenov Yuri   2 LC 005 OC M -63 kg
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vasiliev Robert   2 LC 00001 YC M -28KG
        Kickboxing federation of Sakha (KFS), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 9         Total athletes 8
Kickboxing(SDUSHOR № 3)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Hanipov Ilmir   5 FC 043 S M -60 kg
        Kickboxing(SDUSHOR № 3), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Krym, Kerch(Kerch)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bodyagin Victor   6 LK 012 YJ M +81 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Brizhatov Daniil   3 KL 00005 YC M -47KG
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bugaev Dmitriy   034. BOYS PF CHILDREN +32
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gayvoronskiy Anton   6 LK 049 S M -86 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shatokhin Sergey   3 KL 00003 YC M -37KG
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Strashko Egor   3 KL 00006 YC M +47KG
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Svidchenko Anna   2 LC 013 OC F -65 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Svidchenko Anna   3 KL 014 OC F +65 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Timofeev Vladislav   2 LC 019 J M -79 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vagapov Arslan   3 KL 006 OC M -69 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Voloshin Mikhail   3 KL 007 OC M +69 kg
        Krym, Kerch(Kerch), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 11         Total athletes 10
Kurskaya oblast(Kurskaya obl.)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Atanov Ilya   2 LC 002 OC M -47 kg
        Kurskaya oblast(Kurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kudinov Artem   2 LC 00001 YC M -28KG
        Kurskaya oblast(Kurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shuklin Vladimir   2 LC 046 V M -74 kg
        Kurskaya oblast(Kurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Urazov Vladislav   2 LC 047 V M +89 kg
        Kurskaya oblast(Kurskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 4         Total athletes 4
LAM-SON,Taganrog(LAM-SON,Taganrog)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Jamgotcev Alexandr   5 FC 025 OJ M -63,5 kg
        LAM-SON,Taganrog(LAM-SON,Taganrog), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kamentcev Kiril   2 LC 016 J M -63 kg
        LAM-SON,Taganrog(LAM-SON,Taganrog), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Karmilchenko Anastasiya   5 FC 020 YJ F +60 kg
        LAM-SON,Taganrog(LAM-SON,Taganrog), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Naumov Egor   2 LC 004 OC M -57 kg
        LAM-SON,Taganrog(LAM-SON,Taganrog), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 4         Total athletes 4
Leader-pro(Leader-pro)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Gobernik Denis   1 PF 032 J M -74 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gobernik Denis   2 LC 017 J M -69 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mashkova Elena   2 LC 042 S F -65 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pyatkov Vitaliy   2 LC 032 S M -69 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Pyatkov Vitaliy   3 KL 032 S M -69 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shchetnikov Danila   1 PF 048 S M -74 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shchetnikov Danila   2 LC 033 S M -74 kg
        Leader-pro(Leader-pro), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 7         Total athletes 4
Light-Contact(Light)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Zilev Evgeniy   2 LC 015 J M -57 kg
        Light-Contact(Light), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Master /  ДЮСШ №7(SAMARA)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Abdulloev Faruh   1 PF 003 YC M -37 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abdulloev Faruh   1 PF 004 YC M -42 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abdulloev Faruh   2 LC 00003 YC M -37KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abysov Artyom   031. BOYS PF CHILDREN -25
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Abysov Artyom   032. BOYS PF CHILDREN -28
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Belov Pavel   1 PF 030 J M -63 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Belov Pavel   2 LC 016 J M -63 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Charkin Ivan   1 PF 006 YC M +47 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Charkin Ivan   2 LC 00006 YC M +47KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Garbuzov Maksim   1 PF 016 OC M -52 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Garbuzov Maksim   1 PF 017 OC M -57 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Garbuzov Maksim   2 LC 003 OC M -52 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Garbuzov Matvey   031. BOYS PF CHILDREN -25
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Garbuzov Matvey   032. BOYS PF CHILDREN -28
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Artyom   1 PF 004 YC M -42 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Artyom   1 PF 005 YC M -47 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Artyom   2 LC 00004 YC M -42KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazutkina Elizaveta   1 PF 009 YC F -37 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazutkina Elizaveta   2 LC 00009 YC F -37KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Makarov Nikita   1 PF 005 YC M -47 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Makarov Nikita   1 PF 006 YC M +47 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Makarov Nikita   2 LC 00005 YC M -47KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mezenin Daniil   1 PF 001 YC M -28 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mezenin Daniil   2 LC 00001 YC M -28KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Perfilov Egor   1 PF 019 OC M -69 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Perfilov Egor   2 LC 006 OC M -69 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Perfilov Matvey   1 PF 003 YC M -37 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Perfilov Matvey   2 LC 00003 YC M -37KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Petrov Danil   1 PF 018 OC M -63 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Petrov Danil   2 LC 005 OC M -63 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Priezzhaeva Victoria   1 PF 009 YC F -37 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Priezzhaeva Victoria   1 PF 010 YC F -42 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prohorov Andrey   1 PF 003 YC M -37 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Prohorov Andrey   2 LC 00003 YC M -37KG
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rodimov Vyacheslav   1 PF 015 OC M -47 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rodimov Vyacheslav   1 PF 016 OC M -52 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tihanova Polina   1 PF 024 OC F -55 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tihanova Polina   1 PF 025 OC F -60 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tihanova Polina   2 LC 012 OC F -60 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ushkalenko Taisiya   1 PF 025 OC F -60 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ushkalenko Taisiya   1 PF 026 OC F -65 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vinnikova Arina   038. GIRLS PF CHILDREN -28
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vinnikova Arina   040. GIRLS PF CHILDREN +32
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaharov Nikita   1 PF 016 OC M -52 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaharov Nikita   1 PF 017 OC M -57 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zaharov Nikita   2 LC 003 OC M -52 kg
        Master /  ДЮСШ №7(SAMARA), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 46         Total athletes 20
MBU SH Molodost(SH Molodost)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Goldobin Saveliy   2 LC 00003 YC M -37KG
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Goldobin Saveliy   3 KL 00003 YC M -37KG
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kondratiev Vitaliy   7 K1 004 YJ M -51 kg
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Mihail   2 LC 00002 YC M -32KG
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Mihail   3 KL 00002 YC M -32KG
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rudova Arina   7 K1 017 YJ F -52 kg
        MBU SH Molodost(SH Molodost), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 4
OREL FEDERATION KICKBOXING(Орел кикбоксинг)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Karpikov Svyatoslav   2 LC 001 OC M -42 kg
        OREL FEDERATION KICKBOXING(Орел кикбоксинг), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozlov Kirill   3 KL 006 OC M -69 kg
        OREL FEDERATION KICKBOXING(Орел кикбоксинг), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tseplyaev Daniil   3 KL 00006 YC M +47KG
        OREL FEDERATION KICKBOXING(Орел кикбоксинг), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Batlukov Sergey   5 FC 046 S M -71 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bayramov Hilal   6 LK 047 S M -75 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lischuk Alisa   7 K1 054 S F -56 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Marchenko Stanislav   7 K1 048 S M -81 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Matkin Sergey   5 FC 048 S M -81 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Soziev Yaroslav   7 K1 043 S M -60 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Stadnikov Maxim   7 K1 050 S M -91 kg
        PATRIOT FIGHT CLUB (FC PATRIOT), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 7         Total athletes 7
PATRIOT USSURIYSK(PATRIOT USSURIYSK)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Dzhafarov Arshad   6 LK 050 S M -91 kg
        PATRIOT USSURIYSK(PATRIOT USSURIYSK), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
PUTNIK FIGHT TIME(PUTNIK SKE)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Nironkin Yury   7 K1 045 S M -67 kg
        PUTNIK FIGHT TIME(PUTNIK SKE), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
RSO-Alaniya(RSO-Alaniya)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Tandelov Tamerlan   5 FC 050 S M -91 kg
        RSO-Alaniya(RSO-Alaniya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tandelov Vitaliy   6 LK 027 OJ M -71 kg
        RSO-Alaniya(RSO-Alaniya), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Valiev Tamerlan   2 LC 005 OC M -63 kg
        RSO-Alaniya(RSO-Alaniya), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
RT(RT)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Rezyapov Niyaz   7 K1 047 S M -75 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shigin Eduard   5 FC 043 S M -60 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Suleymanov Rustam   2 LC 030 S M -57 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Suleymanov Rustam   3 KL 030 S M -57 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Valishin Marsel   2 LC 031 S M -63 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Valishin Marsel   3 KL 031 S M -63 kg
        RT(RT), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 4
Russia National Team(RNT)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Afonin ilya   5 FC 044 S M -63,5 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Arutyunov Armen   6 LK 042 S M -57 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bashmakova Alena   5 FC 054 S F -56 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Batyaev Andrey   5 FC 051 S M +91 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Borsov Astemir   5 FC 043 S M -60 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fedorov Yuriy   5 FC 046 S M -71 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) FILATOVA VALENTINA   5 FC 053 S F -52 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Konikov Yuri   5 FC 047 S M -75 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedbekov Yusup   5 FC 048 S M -81 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mamedov Turgai   5 FC 046 S M -71 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nifantyeva Diana   7 K1 056 S F -65 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Parakhina Irina   5 FC 053 S F -52 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ponomareva Ekaterina   5 FC 057 S F -70 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Popov Alexander   5 FC 044 S M -63,5 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Poskrebysheva Anna   6 LK 053 S F -52 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rahimov Artem   5 FC 042 S M -57 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rakhmatova Fatima   7 K1 052 S F -48 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Revuckiy Vladislav   5 FC 049 S M -86 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shvecov Artem   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Spirin Alexei   7 K1 041 S M -54 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sultanova Stefani   7 K1 053 S F -52 kg
        Russia National Team(RNT), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 21         Total athletes 21
RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Drushkov Danir   6 LK 023 OJ M -57 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Grigoreva Olga   2 LC 040 S F -55 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kapylov Igor   2 LC 036 S M -89 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khakimzyanova Anzela   2 LC 040 S F -55 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lenberg Alexey   2 LC 034 S M -79 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Petrosyan Vrez   2 LC 032 S M -69 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Ponomarev Sergey   2 LC 037 S M -94 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tagilceva Yuliya   2 LC 041 S F -60 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vorobyov Kirill   2 LC 033 S M -74 kg
        RUSSIAN TEAM LIGHT(TEAM LC), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 9         Total athletes 9
Saint-Petersberg(SPB)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Artemyev Artem   6 LK 044 S M -63,5 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Babajanian Narekaniy   5 FC 043 S M -60 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gineitis Dmitry   2 LC 035 S M -84 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lobanov Ivan   5 FC 010 YJ M -71 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedaliev Abdulkarim   2 LC 00003 YC M -37KG
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Magomedaliev Abdulkarim   3 KL 00003 YC M -37KG
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Potemkin Denis   5 FC 044 S M -63,5 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shatalov Danila   7 K1 051 S M +91 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sklyarov Svyatoslav   6 LK 046 S M -71 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sunyaev Roman   7 K1 023 OJ M -57 kg
        Saint-Petersberg(SPB), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 10         Total athletes 9
Saratovskaya oblast(Saratovskaya obl.)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kerimov Kerim   7 K1 048 S M -81 kg
        Saratovskaya oblast(Saratovskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rzaev Dzhavid   7 K1 045 S M -67 kg
        Saratovskaya oblast(Saratovskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Rzaev Seymur   7 K1 046 S M -71 kg
        Saratovskaya oblast(Saratovskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bibilova Alana   2 LC 025 J F -55 kg
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gatikaev Sozer   2 LC 007 OC M +69 kg
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gobaev Atsamaz   2 LC 031 S M -63 kg
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Guatsaev David   2 LC 00006 YC M +47KG
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Puhaev Marat   5 FC 008 YJ M -63,5 kg
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Toguzov David   2 LC 00005 YC M -47KG
        Sdush Edinoborstv RSO-Alania(SE RSO-A), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 6         Total athletes 6
SK Olimp(SK Olimp)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kankulov Arsen   6 LK 008 YJ M -63,5 kg
        SK Olimp(SK Olimp), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
SK Varyag(SK Varyag)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Aptin Aleksandr   7 K1 010 YJ M -71 kg
        SK Varyag(SK Varyag), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Koplik Daniil   3 KL 004 OC M -57 kg
        SK Varyag(SK Varyag), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Subbotin Ivan   7 K1 007 YJ M -60 kg
        SK Varyag(SK Varyag), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vecherniy Arseniy   7 K1 008 YJ M -63,5 kg
        SK Varyag(SK Varyag), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Vyalov Vladimir   3 KL 005 OC M -63 kg
        SK Varyag(SK Varyag), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5
SP DTDM Syzran(SP DTDM Syzran)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Smolentcev Dmitriy   6 LK 006 YJ M -57 kg
        SP DTDM Syzran(SP DTDM Syzran), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Sport Scool №2(Zashita)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Anchukov Grigoriy   033. BOYS PF CHILDREN -32
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bataeva Alina   1 PF 010 YC F -42 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bataeva Alina   2 LC 00011 YC F -47KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chaynikov Rustam   1 PF 003 YC M -37 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chaynikov Rustam   2 LC 00003 YC M -37KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fedulov Egor   1 PF 017 OC M -57 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Fedulov Egor   2 LC 004 OC M -57 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gabdrakhmanov Emir   2 LC 005 OC M -63 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Korobeynikov Maxim   1 PF 005 YC M -47 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kyrbangadziev Kamil   2 LC 00006 YC M +47KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Merzlyakov Ivan   1 PF 006 YC M +47 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Merzlyakova Darya   040. GIRLS PF CHILDREN +32
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nurtdinov Adel   2 LC 00003 YC M -37KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Saralu Arin   034. BOYS PF CHILDREN +32
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Shishova Anna   2 LC 042 S F -65 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sobolev Maxim   033. BOYS PF CHILDREN -32
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Stepanov Danil   2 LC 004 OC M -57 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Subbotin Roman   1 PF 001 YC M -28 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Subbotin Roman   2 LC 00001 YC M -28KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yakunin Artyom   1 PF 016 OC M -52 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yakunin Artyom   2 LC 003 OC M -52 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yamkaev Matvey   2 LC 00002 YC M -32KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zorin Alexey   1 PF 004 YC M -42 kg
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zorin Alexey   2 LC 00004 YC M -42KG
        Sport Scool №2(Zashita), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 24         Total athletes 18
Sports club Rocky(SK Rocky)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bannikov Nikita   4 MF 018 OC M SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bannikov Nikita   4 MF 020 OC M SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bukshin Artyom   4 MF 018 OC M SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bukshin Artyom   4 MF 020 OC M SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Golubeva Sofya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Golubeva Sofya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kalyuta Egor   4 MF 018 OC M SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kalyuta Egor   4 MF 020 OC M SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozhemyachenko Darya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kozhemyachenko Darya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Maslovskaya Kseniya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Maslovskaya Kseniya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nariznaya Kseniya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nariznaya Kseniya   4 MF 023 OC F HSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nikolaeva Mariya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Nikolaeva Mariya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Patrusheva Mariya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Patrusheva Mariya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Petchenko Alexandra   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Petchenko Alexandra   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Samohvalova Taisiya   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Samohvalova Taisiya   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tiron Elizaveta   4 MF 022 OC F SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tiron Elizaveta   4 MF 024 OC F SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Volosnikov Anatoliy   4 MF 018 OC M SS
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Volosnikov Anatoliy   4 MF 020 OC M SSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zhegulin Arseniy   4 MF 019 OC M HSW
        Sports club Rocky(SK Rocky), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 27         Total athletes 14
SSHOR(SSHOR)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
CHerkasov Anatolii   2 LC 015 J M -57 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) CHerkasov Anatolii   3 KL 015 J M -57 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) LAVRINOV IAKOV   2 LC 017 J M -69 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) LAVRINOV IAKOV   3 KL 017 J M -69 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mamatsuev Said-Magomed   2 LC 032 S M -69 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mamatsuev Said-Magomed   3 KL 032 S M -69 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozov Vladimir   7 K1 050 S M -91 kg
        SSHOR(SSHOR), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 7         Total athletes 4
Surgut(Surgut)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Rakshevskiy Vitaliy   1 PF 048 S M -74 kg
        Surgut(Surgut), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Team Kick(Kick)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Finko Yaroslav   1 PF 004 YC M -42 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Finko Yaroslav   2 LC 00004 YC M -42KG
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gnedash Andrey   2 LC 035 S M -84 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Korchagin Aleksandr   2 LC 036 S M -89 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Korotchenkov Dmitriy   5 FC 046 S M -71 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Litvinenko Sergey   1 PF 063 V M +89 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Litvinenko Sergey   2 LC 047 V M +89 kg
        Team Kick(Kick), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 7         Total athletes 5
TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Andrianov Vladislav   1 PF 014 OC M -42 kg
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Andrianov Vladislav   2 LC 001 OC M -42 kg
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Andrianova Miroslava   040. GIRLS PF CHILDREN +32
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Goldberg Ulyana   038. GIRLS PF CHILDREN -28
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Klevtcov Andrey   5 FC 026 OJ M -67 kg
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Nikita   1 PF 002 YC M -32 kg
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lazarev Nikita   2 LC 00002 YC M -32KG
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Timofeev-Karakozov Sergey   5 FC 027 OJ M -71 kg
        TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/(ВЫМПЕЛ), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 8         Total athletes 6
TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Askerov Emil   2 LC 002 OC M -47 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Askerov Emil   3 KL 002 OC M -47 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Babayan Erik   2 LC 005 OC M -63 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Babayan Erik   3 KL 005 OC M -63 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Belyaeva Yulia   2 LC 041 S F -60 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Belyaeva Yulia   3 KL 041 S F -60 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gereykhanov Arslan   3 KL 00001 YC M -28KG
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Israelyan Roman   3 KL 00004 YC M -42KG
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kalachan Mnatsakan   5 FC 002 YJ M -45 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Khatukhov Alim   5 FC 048 S M -81 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Lipinets Sergey   2 LC 038 S M +94 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mardakhaeva Polina   1 PF 022 OC F -46 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mardakhaeva Polina   2 LC 009 OC F -46 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Morozov Ivan   3 KL 00006 YC M +47KG
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Savenkov Nikolay   3 KL 00005 YC M -47KG
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tkachenko Timofey   2 LC 001 OC M -42 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Tkachenko Timofey   3 KL 001 OC M -42 kg
        TRUDREZ MOSCOW(TRUDREZ MOSCOW), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 17         Total athletes 12
Valuyki(Valuyki)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Alena Aladiina   2 LC 009 OC F -46 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Alena Aladiina   3 KL 010 OC F -50 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chmulyov Vladislav   2 LC 002 OC M -47 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chmulyov Vladislav   3 KL 002 OC M -47 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Demchenko Alexey   5 FC 011 YJ M -75 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Erygin Dmitriy   5 FC 002 YJ M -45 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mitusov Danil   2 LC 00003 YC M -37KG
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mitusov Danil   3 KL 00003 YC M -37KG
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mitusov Nikita   2 LC 00002 YC M -32KG
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mitusov Nikita   3 KL 00002 YC M -32KG
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Sitovich Dmitriy   2 LC 003 OC M -52 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yana Boyko   2 LC 041 S F -60 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yana Boyko   3 KL 041 S F -60 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Yureva Yuliya   5 FC 020 YJ F +60 kg
        Valuyki(Valuyki), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 14         Total athletes 9
VIctory(VIctory)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Kolosheina Valeriya   1 PF 057 S F -65 kg
        VIctory(VIctory), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Kolosheina Valeriya   2 LC 042 S F -65 kg
        VIctory[1](VIctory[1]), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 1
Vityaz / Samara(Vityaz)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Borisov Artem   5 FC 005 YJ M -54 kg
        Vityaz / Samara(Vityaz), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Chukmanov Aleksey   2 LC 00005 YC M -47KG
        Vityaz / Samara(Vityaz), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Krasnyukova Anastasiya   6 LK 053 S F -52 kg
        Vityaz / Samara(Vityaz), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zavorukhina Ekaterina   7 K1 052 S F -48 kg
        Vityaz / Samara(Vityaz), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 4         Total athletes 4
VOLGOGRAD(VLG)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Avdeev Ivan   6 LK 044 S M -63,5 kg
        VOLGOGRAD(VLG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bespalaya Liliya   7 K1 054 S F -56 kg
        VOLGOGRAD(VLG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Danilov Nikita   6 LK 050 S M -91 kg
        VOLGOGRAD(VLG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Gavrilov Pavel   7 K1 046 S M -71 kg
        VOLGOGRAD(VLG), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Karapetyan Vagrich   6 LK 045 S M -67 kg
        VOLGOGRAD(VLG), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5
VORONEZH(Vrn)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
BELIK SERGEY   6 LK 042 S M -57 kg
        VORONEZH(Vrn), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Mkrtumjan Argishti   7 K1 043 S M -60 kg
        VORONEZH(Vrn), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Schekin Artyom   6 LK 046 S M -71 kg
        VORONEZH(Vrn), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 3
Voshod(Penza)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bogdanov Nikita   1 PF 053 S M +94 kg
        Voshod(Penza), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Bogdanov Nikita   2 LC 038 S M +94 kg
        Voshod(Penza), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Zavedeev Danila   2 LC 031 S M -63 kg
        Voshod(Penza), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 2
Yaroslavskaya oblast(Yaroslavskaya obl.)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Bragin Artem   7 K1 006 YJ M -57 kg
        Yaroslavskaya oblast(Yaroslavskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Evtushenko Ekaterina   5 FC 053 S F -52 kg
        Yaroslavskaya oblast(Yaroslavskaya obl.), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 2         Total athletes 2
Donetsk(DPR)
 UKRAINE (UKR)
Bliznetc Tatyana   5 FC 055 S F -60 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Bocharov Daniil   2 LC 00002 YC M -32KG
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Dorfman Gleb   2 LC 001 OC M -42 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Kaverina Mariya   5 FC 053 S F -52 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Kuznecjva Ulyana   7 K1 053 S F -52 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Lunachevskiy Alexandr   6 LK 048 S M -81 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Mochalov Miroslav   3 KL 001 OC M -42 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Ogulchanskiy Roman   6 LK 047 S M -75 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Shvec Maxim   6 LK 049 S M -86 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Sushinskaya Dzuletta   5 FC 054 S F -56 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR) Veleyasnev Ivan   2 LC 004 OC M -57 kg
        Donetsk(DPR), UKRAINE (UKR):   Total entries: 11         Total athletes 11
Republik of Uzbekistan(Uzbekistan)
 UZBEKISTAN (UZB)
ABDURAKHMANOV ABDULLO   1 PF 016 OC M -52 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) ABDURAKHMANOV ABDULLO   3 KL 003 OC M -52 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) ASKAROV SHOKHRUKH   3 KL 00003 YC M -37KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) BOYMIRZAEV SARDORBEK   1 PF 015 OC M -47 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) BOYMIRZAEV SARDORBEK   2 LC 002 OC M -47 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) BOYMIRZAEV SARDORBEK   3 KL 002 OC M -47 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) DJURAEV SHUKRAT   2 LC 047 V M -89 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) DJURAEV SHUKRAT   3 KL 047 V M -89 KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN   1 PF 029 J M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN   2 LC 015 J M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN   3 KL 015 J M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) HUSANBOEV ABDUBAKIR   4 MF 017 OC M HS
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) KHABIBULLAEV FAYZULLO   1 PF 029 J M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) KHABIBULLAEV FAYZULLO   3 KL 015 J M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) Khamidullaev Elyor   1 PF 003 YC M -37 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) Khamidullaev Elyor   2 LC 00003 YC M -37KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) Khamidullaev Elyor   3 KL 00003 YC M -37KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) KHUDAYBERDIEV NODIRBEK   1 PF 047 S M -69 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) KHUDAYBERDIEV NODIRBEK   3 KL 032 S M -69 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) KOMILJONOV SHUKURULLA   6 LK 023 OJ M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) MAKHAMADOV SHOKHJAKHON   1 PF 002 YC M -32 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) MAKHAMADOV SHOKHJAKHON   2 LC 00002 YC M -32KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) MAKHAMADOV SHOKHJAKHON   3 KL 00002 YC M -32KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) Nurmatov Oybek   2 LC 037 S M -94 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) Nurmatov Oybek   3 KL 038 S M +94 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) RAKHIMOV KOBILJON   5 FC 006 YJ M -57 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD   1 PF 014 OC M -42 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD   2 LC 001 OC M -42 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD   3 KL 001 OC M -42 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) SADYKOV DILSHOB   6 LK 046 S M -71 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) SANGINOV SAMIR   6 LK 027 OJ M -71 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) TURSUNOV RAKHIMJON   3 KL 00002 YC M -32KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) YUNUSOV BEKHRUZBEK   1 PF 002 YC M -32 kg
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) YUNUSOV BEKHRUZBEK   2 LC 00002 YC M -32KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) YUNUSOV BEKHRUZBEK   3 KL 00002 YC M -32KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB) YUSUPOV ASADBEK   3 KL 00004 YC M -42KG
        Republik of Uzbekistan(Uzbekistan), UZBEKISTAN (UZB):   Total entries: 36         Total athletes 19

        Teams: 96        Total entries: 865        Total athletes: 657

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-02-25 16:10:39 CET +01:00)