List of all coach entries
 
POTKUNYRKKEILYN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT 2023
 Search:
Team Title Last name First name Category
Combat Academy of Finland(WakoFIN-ABB)
 FINLAND
Juvonen Jimi
Crest - Professional Fighting Center(WakoFIN-ABD)
 FINLAND
Mikko Blom
        Crest - Professional Fighting Center(WakoFIN-ABD), FINLAND Schaper Benjamin
Espoon Kehähait ry(WakoFIN-AAA)
 FINLAND
Hussein Abdul
        Espoon Kehähait ry(WakoFIN-AAA), FINLAND Maunu Petteri
        Espoon Kehähait ry(WakoFIN-AAA), FINLAND Rupponen Mikko
Fight4all(WakoFIN-ABE)
 FINLAND
Gebala Mikael
GB Gym(WakoFIN-AAF)
 FINLAND
Roos Sandra
Järvenpään Kehäkarhut(WakoFIN-AAE)
 FINLAND
Surakka Petri
Jigotai(WakoFIN-AAD)
 FINLAND
Immonen Janita
        Jigotai(WakoFIN-AAD), FINLAND Saarinen Marko
Kajaanin Ju-jutsuseura(WakoFIN-AAV)
 FINLAND
Bispo-Jarva Marizete
        Kajaanin Ju-jutsuseura(WakoFIN-AAV), FINLAND Haukka Tatu
        Kajaanin Ju-jutsuseura(WakoFIN-AAV), FINLAND Jarva Karri
KBT Kokkola ry(WakoFIN-AAK)
 FINLAND
Englund Kai
        KBT Kokkola ry(WakoFIN-AAK), FINLAND Kinnunen Tomi
Kickboxing Team Bothnia(WakoFIN-ABI)
 FINLAND
Makela Sandra
        Kickboxing Team Bothnia(WakoFIN-ABI), FINLAND Sariola Antti
Kickboxing Team Oulu(WakoFIN-AAC)
 FINLAND
Rusnak Szymon
        Kickboxing Team Oulu(WakoFIN-AAC), FINLAND Stenius Leif
Lahden Kamppailulajikeskus(WakoFIN-AAP)
 FINLAND
Broman Timo
        Lahden Kamppailulajikeskus(WakoFIN-AAP), FINLAND Kosonen Ronja
MMA Kuopio(WakoFIN-ACM)
 FINLAND
Ignatovitch Andrei
        MMA Kuopio(WakoFIN-ACM), FINLAND Parviainen Jari
MMA Seinäjoki(WakoFIN-AAY)
 FINLAND
Maenpaa Mikael
MMA Team 300 ry(WakoFIN-AAM)
 FINLAND
Toiviainen Eero
NHB Iisalmi(WakoFIN-AAL)
 FINLAND
Kokkonen Matti
        NHB Iisalmi(WakoFIN-AAL), FINLAND Vaananen Ira
Nokian Kamppailu-urheilijat(WakoFIN-ABU)
 FINLAND
Outinen Jeremias
Pietarsaaren Jujutsu(WakoFIN-AAZ)
 FINLAND
Rajala Timo
SPARTACORE FIGHTERS(WAKO FINLAND)
 FINLAND
Helin Jenny
        SPARTACORE FIGHTERS(WAKO FINLAND), FINLAND Kuortti Jarmo
        SPARTACORE FIGHTERS(WAKO FINLAND), FINLAND Lawrence Korede
        SPARTACORE FIGHTERS(WAKO FINLAND), FINLAND Lehtila Harri
Sportfighters(WakoFIN-ACD)
 FINLAND
Kauppila Ulla
        Sportfighters(WakoFIN-ACD), FINLAND Palonen Matti
        Sportfighters(WakoFIN-ACD), FINLAND Ranto Marko
Tampereen Ju-Jutsukoulu(WakoFIN-AAT)
 FINLAND
Ikavalko Jani
        Tampereen Ju-Jutsukoulu(WakoFIN-AAT), FINLAND Koivunen Jarkko
Tampereen Kickboxing(WakoFIN-ACP)
 FINLAND
Heino Milja
        Tampereen Kickboxing(WakoFIN-ACP), FINLAND Makela Tommi
        Tampereen Kickboxing(WakoFIN-ACP), FINLAND Nurmi Pertti
Turun Ju-jutsuseura ry(WakoFIN-AAO)
 FINLAND
Kuisma Juha-Matti
Turun Kontaktikarateseura(WakoFIN-AAX)
 FINLAND
Lepisto Markus
Tuusula Fighter Club(WakoFIN-AAS)
 FINLAND
Ranta Jann
        Tuusula Fighter Club(WakoFIN-AAS), FINLAND SIven Teemu
Vantaan Kamppailuklubi (Kamppailukeskus)(WakoFIN-AAG)
 FINLAND
Rantala Pasi
Wasa 3 Roots(WakoFIN-AAH)
 FINLAND
Suksi Pirkka
        Clubs: 27        Total entries: 48
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-21 12:43:49 CEST +02:00)