All entries of this event
 
KATANA EURO CUP 2022 - FULL KARATE COMBAT, KYOKUSHINKAI AND KEMPO KARATE SLO - Radovljica  print this site
 Search:
Team Entries Categories
Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS)
 CROATIA (CRO)
ĆOSIĆ MATEO 1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) DELAŠ EMA 1. KO 104 YOUNGER CADETS +50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) GOLUBIĆ DONAT 1. KO 011 OLDER BOYS -30
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) GOLUBIĆ JULIJANA 1. KO 104 YOUNGER CADETS +50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) HUDINA EMANO 1. KO 014 OLDER BOYS -50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) JARNJEVIĆ REA 1. KO 104 YOUNGER CADETS +50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) JURAK LUKAS 1. KO 003 YOUNGER BOYS -35
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) MAHOVLIĆ IVAN 1. KO 003 YOUNGER BOYS -35
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) MATELJIĆ FILIP 1. KO 014 OLDER BOYS -50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) PASKA LANA 1. KO 093 OLDER GIRLS +40
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) PASKA NOA 1. KO 015 OLDER BOYS +50
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) ŠEMEŠ NIKA 1. KO 133 JUNIORS -65
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) ŠINTIĆ VALNEA 1. KO 093 OLDER GIRLS +40
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) STOJANOVIĆ BRUNO 1. KO 066 SENIORS -90
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO) STOJANOVIĆ NIKO 1. KO 034 CADETS -70
        Hrvatskog Kyokushinkai saveza(HKS), CROATIA (CRO):   Total entries: 15         Total athletes 15
DBV Bushido(DBVB)
 SLOVENIA (SLO)
Alibegić Klemenčič Jan 1. KO 034 CADETS -70
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Balagić Nail 1. KO 015 OLDER BOYS +50
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Grebennikov Dominik 1. KO 024 YOUNGER CADETS -60
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Joslyn Illia 1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Kecelj Nejc 1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Nabi Abdulla 1. KO 034 CADETS -70
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Pavič Nik 1. KO 066 SENIORS -90
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Potočnik Max 1. KO 004 YOUNGER BOYS +35
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Sovinc Alina 1. KO 104 YOUNGER CADETS +50
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Štravs Jakob 1. KO 004 YOUNGER BOYS +35
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Suljkić Semin 1. KO 013 OLDER BOYS -40
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Vrdoljak Elena 1. KO 133 JUNIORS -65
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Vukliš Aleksa 1. KO 004 YOUNGER BOYS +35
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO) Yunyk Illia 1. KO 015 OLDER BOYS +50
        DBV Bushido(DBVB), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 14         Total athletes 14
Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica)
 SLOVENIA (SLO)
Hočevar Mark 1. KO 014 OLDER BOYS -50
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Hočevar Mark 2. združena kategorija FKC older boys +50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Hočevar Mark 2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Kermc Anže 1. KO 024 YOUNGER CADETS -60
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Kermc Anže 2. združena kategorija FKC Younger cadets -60 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Požun Tilen 1. KO 014 OLDER BOYS -50
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Požun Tilen 2. združena kategorija FKC older boys +50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Požun Tilen 2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Rutar Aljaž 1. KO 013 OLDER BOYS -40
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Rutar Aljaž 2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Sladič Gašper 1. KO 015 OLDER BOYS +50
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Sladič Gašper 2. združena kategorija FKC older boys +50 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Sladič Gašper 2. združena kategorija FKC Younger cadets -60 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Stopar Maksimiljan 1. KO 011 OLDER BOYS -30
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Stopar Maksimiljan 2. združena kategorija FKC Older boys -35 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Urh Sven 1. KO 004 YOUNGER BOYS +35
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO) Urh Sven 2. združena kategorija FKC Older boys -35 kg
        Klub borilnih veščin Sevnica(KBV Sevnica), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 17         Total athletes 7

        Teams: 3        Total entries: 46        Total athletes: 36

           
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-04 12:17:21 CEST +02:00)